درباره باغ زیتون 013

معرفی زیتون ۰۱۳

فروشگاه اینترنتی زیتون ۰۱۳ در سال ۱۴۰۰ برای ارائه محصولات طبیعی زیتون اعم از زیتون خوراکی، روغن زیتون اصل فرابکر رودبار، صابون زیتون، شامپو زیتون و چای برگ زیتون راه اندازی گردید و همواره در تلاش است بهترین محصولات رودبار را با حذف واسطه‌ها از باغدار به دست شما مشتریان عزیز برساند که این خود باعث رضایت شما شده است.

این مجموعه با بیش از ۵۰ سال تجربه باغداری زیتون، این افتخار را دارد که محصولات خود را با ضمانت اصالت به دست شما مشتریان عزیز برساند. خوشحالیم که زیتون رودبار را از بکرترین باغات موجود در این شهرستان که متعلق به این مجموعه نیز است، برداشت کرده و با بالاترین کیفیت فرآوری می‌کنیم. این افتخار و ادعا را نیز داریم که از این زیتون ارگانیک روغن زیتون فرابکر استخراج شود که از بالاترین کیفیت برخوردار باشد و این هدیه طبیعت برای سلامتی بدن را به شما مشتریان جان، تقدیم کنیم.

درباره میوه زیتون 013

خرید مطمئن را تجربه کنید

زیتون ۰۱۳ به تعهدات خود در ارائه باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات پایبند است و امید داریم که سالیان متمادی افتخار خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان را انجام دهیم. وقتی شما از محصول اطمینان داشته باشید، این باعث دلگرمی ما خواهد شد. ما معتقدیم که هر که هر یک نفر که به ما مراجعه می‌کند قطعاً لایق بهترین‌هاست و تلاش می‌کنیم تا مرغوب‌ترین محصولات زیتون را با ضمانتِ اصالت، قیمت منصفانه و برگه آزمایشگاه به فروش برسانیم. این کار ما باعث کسب رضایت شما مشتریان عزیز شده است. افتخار می‌کنیم که یکی از باغداران شهرستان رودبار هستیم که محصولات خود را به صورت اینترنتی در این سایت که نماد شاخص اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت دارد، به فروش می‌رسانیم. لازم به ذکر است که سایت زیتون ۰۱۳ طبق رتبه بندی گوگل بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت در حوزه فروش محصولات زیتون و روغن زیتون اصل رودبار در ایران است.

 

ضمانت اصالت محصولات

تمامی محصولات زیتون ۰۱۳ دارای ضمانت اصالت است و روغن زیتون که یکی از اصلی‌ترین محصولات ماست با برگه آزمایش خالص بودن تقدیمتان خواهد شد. برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز، خوشحال می‌شویم تا خودتان نیز روغن زیتون ۰۱۳ را در صورت امکان به آزمایشگاه روغن ببرید و در صورت خالص نبودن، دو برابر مبلغ سفارش به علاوه مبلغ آزمایشگاه را تا ۲۴ ساعت به حساب مشتری واریز خواهیم کرد. خدارا شاکریم که تا به حال یک مورد هم در این مورد شاکی نداشته‌ایم. ما اطمینان داریم که سود واقعی در خریدهای مستمر و دائم است نه فروش با یکبار؛ به همین دلیل بهترین و باکیفیت‌ترین فرآورده‌های ارگانیک زیتون را برای شما مشتریان جان ارسال کرده تا همواره از ما راضی باشید و این همکاری مستمر باشد؛ ضمن اینکه اعتقاد قلبی ما این است که مهم‌تر از تمام آزمایش‌ها و تضمین ریالی، صداقت و اعتماد باغدار زیتون است که برکت را در مال او روزافزون می‌کند.

اطلاعات تماس با فروشگاه زیتون ۰۱۳

تلفن تماس: ۰۹۹۳۴۰۰۴۳۱۱

 روزهای کاری: همه روزه

ساعات پاسخگویی: ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

در صورت ابهام در محصول و یا هرگونه سؤال می‌توانید با شماره فوق تماس بگیرید.

فهرست