قیمت روغن زیتون در سال ۱۴۰۲

قیمت روغن زیتون

قیمت روغن زیتون اصل رودبار در سال های اخیر تغییر زیادی نداشته و رنج قیمتی آن یک سیکل ثابتی را پیروی کرده است. روغن زیتون های زیادی در بازار وجود دارد که قیمت گذاری آن توسط واسطه گرها بالا رفته و مردم قدرت خرید آن را ندارند. این فروشگاه 🛒 با ارائه روغن زیتون اصل با ضمانت، بهترین قیمت بازار را تقدیمتان می‌کند. پس با خیال راحت از ما خرید کنید؛ زیرا در صورت عدم رضایت از اصالت محصول می‌توانید آن را مرجوع کنید.

برای خرید روغن زیتون فرابکر رودبار تماس بگیرید

پاسخگویی ۲۴ ساعته

ارسال به سراسر کشور

 بسیاری از افراد می‌پرسند که روغن زیتون اصل از کجا تهیه کنم؟ مجموعه باغداری زیتون ۰۱۳، همه روزه به درختان رسیدگی می‌کند تا روغنی اصل تولید کرده و به دست شما عزیزان برساند. وجود خاک حاصلخیز، آب و هوای مدیترانه‌ای، آب چشمه برای آبیاری و عدم استفاده از کود شیمیایی (Fertilizer) همه این عوامل باعث می‌شود تا محصول ارگانیک ✔️ زیتون تولید شده و روغن زیتونی که استخراج می‌شود بهترین کیفیت بازار را داشته باشد.

زیتون و فرآورده‌های این محصول ارزشمند به واسطه خواص دارویی، همواره مورد توجه اکثر مردم ایران و جهان بوده است. اگر امروز می‌بینیم که تقاضای چشمگیری برای تهیه خرید روغن زیتون اصل توسط اقشار مختلف جامعه صورت گرفته است، به دلیل آن است که با پیشرفت علم، به خواص بی نظیر روغن زیتون برای سلامتی پی برده‌اند و از آن به عنوان اکسیر تندرستی یاد می‌کنند. دلیل اصلی و دخیل بر قیمت روغن زیتون، کیفیت آن است که باید حتما باید از باغدار شهرستان رودبار یا طارم تهیه شود.

با توجه به اینکه مصرف سالانه ۲۰۰ گرمی روغن زیتون در ایران نشان از این دارد که فرهنگ سازی لازم برای استفاده حداکثری به سلامتی جامعه را نیز در پیش دارد انجام نشده و می‌توان بحث‌های مربوط به هزینه‌های خرید در این سرانه را دخیل دانست. با اطمینان می‌توان گفت که هنوز در جامعه ایران روغن مرغوب از غیر مرغوب تشخیص داده نمی‌شود و مشتری با توجه به اعتماد، خرید روغن زیتون خود را انجام می‌دهد؛ این در حالی است که انواع روغن‌های تقلبی در بازار موجود است. در ادامه شما را با قیمت انواع روغن زیتون آشنا می‌کنیم:


💰دانلود تعرفه قیمت روغن زیتون در ایران سال ۱۴۰۲💰

لیست قیمت انواع روغن زیتون در بازار ایران
نام روغن زیتون حجم روغن زیتون قیمت روغن زیتون
روغن زیتون فرابکر ۰۱۳ ۱ لیتری ۴۸۰,۰۰۰
روغن زیتون اکسیر ۱ لیتری ۳۳۵,۰۰۰
روغن زیتون دلوین ۵۰۰ میلی لیتر ۲۱۹,۰۰۰
روغن زیتون سی سام ۱ لیتری ۳۶۰,۰۰۰
روغن زیتون مونینی ۱ لیتری ۴۹۸,۰۰۰
روغن زیتون ولکام ایتالیکو ۵ لیتری ۱,۶۰۰,۰۰۰
روغن زیتون بدون بو کریستال ۱ لیتری ۴۸۵,۰۰۰
روغن زیتون لادن ۵۰۰ میلی لیتر ۱۶۲,۰۰۰
روغن زیتون اویلا ۵۰۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰
روغن زیتون بیژن ۵۰۰ میلی لیتر ۱۷۱,۷۵۰
روغن زیتون ورژن ۱ لیتری ۴۵۹,۰۰۰
روغن زیتون ویونی ۵۰۰ میلی لیتر ۱۴۹,۰۰۰
روغن زیتون بکر میلانو ۱ لیتری ۳۹۶,۰۰۰
روغن زیتون فرابکر گرین فیلز ۱ لیتری ۳۲۰,۰۰۰
روغن زیتون فرابکر فدک ۱ لیتری ۳۵۴,۰۰۰

قیمت روغن زیتون اصل ۰۱۳

خرید روغن زیتون اصل روغن زیتون نیم لیتری اصل
روغن زیتون ۱ لیتری برند ۰۱۳ روغن زیتون ۰٫۵ لیتری برند ۰۱۳

وزن: ۰٫۹۳۰ گرم

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: بطری

نوع روغن: زیتون

وزن: ۰٫۴۶۰ گرم

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: بطری

نوع روغن: زیتون

قیمت: ۴۸۰,۰۰۰ (چهارصد و هشتاد هزار تومان) قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار تومان)

قطعاً هزینه کردن برای روغن زیتون یک سرمایه‌گذاری برای سلامتی جسم شماست. اکثر مردم با توجه به قیمت‌های کنونی که برای روغن زیتون اصل و خالص گذاشته می‌شود، به اصل بودن و ارگانیک بودن روغن زیتون اعتماد می‌کنند. در حالی که شاخص‌های مهم‌تری برای تشخیص روغن زیتون اصل و قیمت گذاری روی آن وجود دارد که می‌توانید به مقاله تشخیص روغن زیتون اصل مراجعه کنید تا بیشتر در این مورد بدانید. در ادامه با جدول قیمت گذاری محصولات روغن زیتون در سطح کشور آشنا خواهید شد و برای خرید روغن زیتون می توانید از بخش فروشگاه این وب سایت اقدام کنید.

جهت آشنایی بیشتر و دیدن عکس و فیلم محصولات به پیج اینستاگرام برند زیتون ۰۱۳ به آیدی olive013.com بروید. با توجه مصرف روغن زیتون برای سالاد، پخت و پز و انواع غذاهای محلی مثل شامی رودباری، توصیه می کنیم تا از برندهایی که روغن اصل ارائه می دهند خرید انجام دهید. اصل بودن تنها نکته مهمی است که باید قبل خرید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در اکثر موارد مردم در فروشگاه های زنجیره ای به دنبال روغن زیتون اصل هستند که این کار اشتباه است و به سختی می توان روغنی اصل را در این مکان ها پیدا کرد. پس حتما از باغدار این نوع روغن را برای سلامتی خود تهیه کنید.


[maxbutton id=”2″]

[maxbutton id=”3″]

[maxbutton id=”4″]


قیمت روغن زیتون لادن

قیمت روغن زیتون لادن
روغن زيتون فرابکر لادن نیم لیتری

حجم: ۰٫۵ لیتر

ارگانیک: خیر

نوع بسته بندی: بطری

ویژگی‌ها: مناسب پخت و پز

قیمت:  ۱۶۲,۰۰۰ (یکصد و شصت و دو هزار تومان)

لادن یکی از برندهای معروف در فروش روغن های مختلف خوراکی است که از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار است.

روغن زیتون نیز یکی از محصولات شرکت بزرگ لادن است که از کیفیت مطلوبی برای پخت و پز برخوردار است. این روغن مخصوص سرخ کردن نبوده و برای پخت و پز می توانید از آن استفاده کنید.

قیمت روغن زیتون ارگانیک اکسیر

قیمت روغن زیتون ارگانیک فرابکر اکسیر
روغن زيتون ارگانیک فرابکر اکسیر ۱ لیتری

حجم: ۱ لیتر

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: بطری

ویژگی‌ها: مناسب پخت و پز

قیمت: ۳۳۵,۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار تومان)

اکسیر یکی از روغن‌های معروف ایرانی است که با کسب مجوزهای مختلف از سازمان غذا و دارو توانسته رقیب خوبی برای روغن زیتون های خارجی باشد. شما برای پخت و پز های معمولی غیر از سرخ کردن می‌توانید با خیال راحت از این روغن زیتون استفاده کنید. این محصول با پرس سرد (cold press) آماده شده و از نظر خالص بودن یکی از خوب­های بازار ایران است.

قیمت روغن زیتون فرابکر فدک

روغن زیتون فرابکر فدک
روغن زيتون فرابکر فدک ۱ لیتری

حجم: ۱ لیتر

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: حلب

ویژگی‌ها: حرارت ندیده و تصفیه نشده

قیمت: ۳۴۵,۰۰۰ (سیصد و چهل و پنج هزار تومان)

یکی از برندهای معروف روغن زیتون در ایران روغن زیتون فدک است که دارای کیفیت مطلوب بوده و در ظرف‌های حلبی در ظرفیت‌های ۱ لیتری و ۴ لیتری و بیشتر عرضه می‌شود. با توجه به آمار به دست آمده افراد زیادی از این روغن زیتون استفاده می‌کنند و این به دلیل کیفیت مطلوب روغن زیتون فدک است.

این روغن زیتون به صورت با بو بوده و می‌توانید در فروشگاه‌های بزرگ شهرتان و حتی فروشگاه‌های اینترنتی نیز آن را سفارش دهید. از مزایای این برند از روغن زیتون می‌توان به ظرف محکم و فلزی، روغن زیتون با کیفیت و خوش طعم و قیمت مناسب آن و در دسترس بودن آن را اشاره کرد.

قیمت روغن زیتون فرابکر گرین فیلز

قیمت روغن زیتون فرابکر گرین فیلز
روغن زيتون فرابکر گرین فیلز یک لیتری

حجم: یک لیتر

ارگانیک: خیر

نوع بسته بندی: بطری

ویژگی‌ها: مناسب سالاد و پخت و پز

قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ (سیصد و بیست و پنج هزار تومان)

اگر به دنبال روغن زیتون تصفیه شده برای پخت و پز و سالاد هستید روغن زیتون برند گرین فیلز می‌تواند بهترین گزینه باشد. این مجموعه با استفاده از زیتون‌های تازه و مرغوب بهترین روغن زیتون را استخراج کرده و با اطمینان به مشتریان عرضه می‌کند.

روغن زیتون گرین فیلز در بطری‌های پلاستیکی عرضه زیبا عرضه می‌شود تا در زمان استفاده حس خوبی به شما دست دهد. این یک برند جدید است که شاید به تازگی اسم آن را شنیده باشید ولی مطمئن هستید که محصول با کیفیت و سالم را به دست شما خواهند رساند. عرضه این روغن زیتون در فروشگاه‌های بزرگ و اینترنتی انجام می‌شود.

قیمت روغن زیتون مخصوص پخت و پز

قیمت روغن زیتون سرخ کردنی و پخت و پز دلوین
روغن زیتون سرخ کردنی و پخت و پز دلوین

حجم: ۰٫۵ لیتر

ارگانیک: خیر

نوع بسته بندی: بطری

ویژگی‌ها: مخصوص پخت و پز – بدون بو

قیمت: ۲۱۵,۰۰۰ (دویست و پانزده هزار تومان)

بسیاری از پخت و پزهای امروزی به صورت فست فود (fast food) انجام می‌شود که روغن مصرفی آن روغن‌های مضر فروشگاهی پالم دار است. در سال‌های اخیر اهمیت ویژه‌ای به روغن زیتون در پخت غذا شده به طوری که قیمت روغن زیتون متأثر از آن شده و روغن زیتون‌های مخصوص سرخ کردن و پخت و پز و سالاد امروزه با قیمت 💰 حدودی ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر به فروش می‌رسد.

قیمت روغن زیتون بکر

با توجه به اینکه روغن زیتون بکر (Virgin olive oil)، فرق چندانی با روغن زیتون فرابکر ندارد، قیمت 💸 آن نیز مقداری پایین‌تر از روغن زیتون فرابکر قیمت گذاری می‌شود. این نوع روغن زیتون نسبت به روغن فرابکر بابو، خواهان بیشتری داشته و بازه قیمتی آن از ۲۳۰ هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت روغن زیتون تصفیه شده سی سام

روغن زیتون تصفیه شده سی سام
روغن زيتون ارگانیک فرابکر سی سام ۱ لیتری

حجم: ۱ لیتر

ارگانیک: نامعلوم

نوع بسته بندی: بطری

ویژگی‌ها: مناسب پخت و پز

قیمت: ۳۶۰,۰۰۰ (سیصد و شصت هزار تومان)

یکی از برندهای تازه کار در عرضه و فروش روغن زیتون، برند سی سام است که یکی از برندهای ایرانی با کیفیت مطلوب است. این برند محصولات مختلفی را به فروش می‌رساند که یکی از آن‌ها روغن زیتون است که از نوع تصفیه شده آن را به شما معرفی کردیم.

از این روغن می‌توانید برای پخت و پزهای سبک استفاده کنید و از کیفیت آن مطمئن باشید.

قیمت روغن زیتون مونینی (Monini)

قیمت روغن زیتون فرابکر کلاسیک مونینی
روغن زیتون فرابکر کلاسیک مونینی – ۱۰۰۰ میلی لیتر

حجم: ۱ لیتر

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: شیشه ای

موارد استفاده: سالاد و پخت و پز

قیمت: ۴۹۸,۰۰۰ (چهارصد و نود و هشت هزار تومان)

این برند از روغن زیتون برای کودکان تولید شده است. روغن زیتون از نظر ترکیب اسیدهای چرب، شبیه به شیر مادر است و شما می‌توانید روغن زیتون فرابکر را جایگزین روغن نباتی (Vegetable oil) و کره کنید. این محصول در کشور ایتالیا تولید شده و به عنوان یک کالای خارجی به ایران وارد می‌شود نیاز به تحقیقات لازم برای اصل بودن آن وجود دارد. شما می‌توانید این روغن زیتون را در بازار با شروع قیمت ۴۵۰ هزار تومان در لیتر خرید کنید.

قیمت روغن زیتون ایتالیکو

قیمت روغن زیتون ایتالیکو 5 لیتری
روغن زیتون ایتالیکو ۵ لیتری

حجم: ۵ لیتر

ارگانیک: خیر

نوع بسته بندی: حلب

موارد استفاده: مخصوص پخت و پز، سرخ کردن و سالاد

قیمت: ۱,۶۰۰,۰۰۰ (یك میلیون و ششصد هزار تومان)

این برند از روغن زیتون در کشور ایتالیا فرآوری شده و در بازار ایران با حجم عمده توسط فروشندگان بزرگ به فروش می‌رسد. روغن زیتون ایتالیکو به صورت بی بو در دو مدل شیشه‌های حلبی و بسته بندی می‌شود و برای پخت و پز مناسب است. با توجه به اینکه روغن‌های اصل با بو هستند ولی روغن زیتون ایتالیکو نیز کیفیت قابل قبولی را ارائه می‌دهد. این مدل از روغن زیتون با قیمت ۲۰۰ هزار تومان در لیتر به فروش می‌رسد.

قیمت روغن زیتون کریستال

قیمت روغن زیتون کریستال
روغن زیتون فرابکر کریستال ۱ لیتری Kristal

حجم: ۱ لیتر

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: شیشه

موارد استفاده: سالاد و پخت و پز

محصول کشور: ترکیه

قیمت: ۴۸۵,۰۰۰ (چهارصد و هشتاد و پنج هزار تومان)

روغن زیتون برند کریستال محصولی از کشور ترکیه که کیفیت مطلوبی داشته و در ظرف‌های فلزی و بسته بندی می‌شود که در وزن ۱ لیتر تا ۵ لیتر بسته بندی شده است. این محصول مشتریان خاص خود را دارد و توانسته قسمتی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. قیمت روغن زیتون ۱ لیتری کریستال در بازار یکصدو چهل و پنج هزار تومان است.

قیمت روغن زیتون مالشی

روغن زیتون مالشی
روغن زیتون مالشی ۶۰ میلی لیتر

حجم: ۶۰ میلی لیتر

ارگانیک: بله

مشخصات ویژه: دارای ویتامین

ویژگی‌ها: مخصوص ماساژ – دردهای عضلانی – مخصوص زیبایی پوست و مو

سازگار با پوست‌های: انواع پوست

قیمت: ۷۹۰,۰۰۰ (هفتاد و نه هزار تومان)

این نوع روغن زیتون به روغن‌های درمانی (Therapeutic oils) نیز معروف است و امروزه بسیاری از حکمای طب سنتی برای درمان بسیاری از دردها، توصیه به استفاده از این نوع روغن زیتون می‌کنند. با توجه به قیمت‌های بالای روغن‌های مخصوص ماساژ که در بازار وجود دارد، روغن زیتون بهترین گزینه برای ماساژ باشد که تمامی شاخصه‌های روغن ماساژ را داشته و ویتامین‌های روغن زیتون را به بدن انتقال می‌دهد. قیمت روغن زیتون (The price of olive oil) برای ماساژ بسته به مقدار سفارش، متفاوت است و شما می‌توانید به راحتی این روغن درمانی را از سایت زیتون ۰۱۳ سفارش دهید.

قیمت روغن زیتون عمده 🛢️

معمولاً فروشندگان فروشگاه‌ها، برای عرضه روغن زیتون به مقدار بالا، به صورت خرید عمده اقدام می‌کنند تا بتوانند با قیمت کمتری محصول را بخرند از فروش خود سود بیشتری ببرند. قطعاً این خرید برایشان به صرفه خواهد بود و در حال حاضر قیمت فروش عمده روغن زیتون از ۲۵۰ هزار تومان در هر لیتر شروع می‌شود.

 

فرم ثبت سفارش

خرید عمده روغن زیتون ۰۱۳

 

  قیمت روغن زیتون ۱ لیتری

  قیمت یک لیتر روغن زیتون با توجه به کیفیت، شرایط بازار، برند (شرکت تولیدکننده) و منطقه تولید متفاوت است. اگر از نظر کیفیت بخواهیم نگاهی به قیمت‌ها بیندازیم، قیمت روغن زیتون یک لیتری بکر نسبت به فرابکر متغیر است. روغن زیتون بکر به دلیل گرما دیدن دارای کیفیت پایینی است و قیمتی بین ۱۲۰ تا ۲۵۰ هزار تومان برای بطری ۱ لیتری دارد. روغن زیتون فرابکر نیز برای بطری ۱ لیتری قیمتی بین ۳۵۰ تا ۴۶۰ هزار تومان دارد.

  برخی افراد در هنگام خرید از فروشنده می‌پرسند که روغن زیتون کیلویی چنده؟ اما نباید اینگونه پرسید؛ زیرا روغن زیتون به لیتر به فروش می‌رسد. شما مسافرانی که به سمت شمال حرکت می‌کنید تا از رودبار روغن زیتون اصل رودبار را بخرید، در نظر داشته باشید که قیمت روغن زیتون ۱ لیتری اصل شمال از ۳۵۰ هزار تومان کمتر نیست و در این نوع خواص روغن زیتون کامل حفظ شده است. در غیر اینصورت باید به کیفیت آن شک کنید. قیمت روغن زیتون ۵ لیتری نیز با توجه به قیمت ۱ لیتری آن برایتان از نظر قیمتی کمتر می‌افتد و معمولاً فروشنده‌ها برای خرید با حجم ۵ لیتری و بالاتر تخفیف قائل می‌شوند.

  قیمت روغن زیتون فرابکر

  چرا قیمت روغن زیتون فرابکر نسبت به سایرین بیشتر است و افرادی که به سلامتی خود اهمیت بیشتری می‌دهند نسبت به این نوع از روغن زیتون اقبال بیشتری دارند. اگر مقالات سایت ما را مطالعه کرده باشید، متوجه اهمیت بیشتر روغن زیتون فرابکر با توجه به خواص کامل و بی نظیر آن نسبت به نوع بکر و تصفیه شده روغن زیتون خواهید شد.

  شوربختانه در بازار روغن زیتون تقلبی فرابکر به وفور پیدا می‌شود، حتی در  شهر رودبار که مهد زیتون کشور است، فروشنده‌ها از روغن‌های مایع و … در روغن زیتون خود اضافه کرده تا سود بیشتری داشته باشند، پس در خرید روغن زیتون فرابکر باید به فروشنده‌ای اعتماد کرد که برگه آزمایش معتبر از اصالت روغن زیتون فرابکر  به شما ارائه دهد.

  فروشگاه آنلاین زیتون ۰۱۳ در باغ زیتون چندین هکتاری خود میوه‌های زیتونی دارد که توسط آب کوه تغذیه می‌شوند نه آب دریا که این خود به کیفیت روغن زیتون می‌افزاید، همچنین هیچ گونه کود شیمیایی در فرایند کاشت و برداشت این میوه زیتون استفاده نمی‌شود.

  ما در این مجموعه با کیفیت‌ترین روغن زیتون فرابکر را به همراه برگه آزمایش اصالت محصول برایتان به‌صورت پستی ارسال می‌کنیم تا ثابت کنیم که شعار زیتون ۰۱۳ یعنی “اول سلامتی” برایمان اولویت اول است و هزینه‌ای که می‌کنید باید محصول اصل تحویل بگیرید.

  قیمت روغن زیتون خوراکی

  روغن زیتون‌های خوراکی (Edible olive oil) به چند دسته تقسیم می‌شوند که با توجه به کیفیت ارائه شده توسط فروشنده و باغدار می‌تواند قیمت متنوعی داشته باشد. قطعاً قرار دادن روغن زیتون در سبد غذایی خانوار در طولانی مدت، ارمغان سلامتی برای آن خانواده خواهد بود. قیمت گذاری‌های امروزه برای روغن زیتون خوراکی، طوری تعیین می‌شود که افراد کمتری توانسته‌اند با توجه به تحقیقات انجام شده، روغن زیتون اصل خریداری کنند. قیمت روغن زیتون خالص امروزه بیش از ۲۰۰ هزار تومان است. شما می توانید قیمت روغن زیتون خوراکی ما را با دیگران مقایسه کرده و البته کیفیت ها می تواند ملاک انتخاب بهترین روغن زیتون برای شما باشد.

  قیمت روغن زیتون طبیعی

  تشخیص روغن زیتون طبیعی و خالص از نوع ناخالص آن امروزه به امری سخت و دشوار برای خریداران تبدیل شده است. شاید تفاوت چندانی در رنگ روغن‌ها دیده نشود؛ اما قطعاً موادی وجود دارد که می‌تواند رنگ روغن را تغییر و آن را خالص جلوه دهد.

  امروزه بعضی از کلاهبرداران از اسانس‌ها برای بوی روغن زیتون طبیعی و از رنگ‌ها برای رنگ دادن به روغن زیتون که شبیه روغن زیتون طبیعی شود، استفاده می‌کنند که نباید گول این افراد را خورد. معمولاً این افراد روغن‌های خود را با قیمتی پایین‌تر از قیمت روغن زیتون طبیعی عرضه می‌کنند تا زودتر به فروش روند.

  فروشگاه آنلاین زیتون ۰۱۳ این تعهد را دارد که شما در هر آزمایشگاه دیگری در ایران و سایر کشورها، اگر این روغن را مورد آزمایش قرار دهید، در صورتی که اصالت روغن زیتون فرابکر ۰۱۳ توسط آزمایشگاه معتبر مد نظر شما تائید نشود که البته این امر غیر ممکن است، مجموعه ما تمام هزینه آزمایشگاه و دو برابر خسارت تقدیم شما خریدار محترم خواهد کرد. این کوچک‌ترین کار در راستای مشتری مداری مجموعه تخصصی زیتون ۰۱۳ است.

  قیمت روغن زیتون محلی

  اکثر گردشگرانی که به شهر رودبار که به شهر زیتون معروف است سفر می‌کنند، به دنبال خرید روغن زیتون از باغدار و محلی‌های شهر رودبار هستند. قطعاً می‌توان گفت افرادی که در محله‌های شهر رودبار سکونت دارند، با توجه به رسیدگی خوب به درختان و آبیاری منظم، روغن بهتر و خالص‌تری را به دست می‌آورند که البته این روغن نیز از نوع روغن زیتون فرابکر است و قیمت آن از ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

  جمع بندی

  قیمت روغن زیتون به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. متأسفانه در سال‌های اخیر بعضی از فروشندگان با مخلوط کردن روغن‌های مایع متفرقه روغن زیتون خالص، آن را با قیمت‌های کمتری به فروش می‌رسانند که این امر باعث شده تا قیمت اصلی روغن زیتون ارگانیک سیر مشخصی را تعیین کند و بالاتر از حد معمول به نظر آید.

  با توجه به اهمیت و فواید بی نظیری که در روغن زیتون که اولین و بهترین روغن زیتون جهان محسوب می‌شود وجود دارد، نیاز است تا تمامی افراد جامعه برای سلامتی خود روزانه مقدار معینی از این روغن را استفاده کنند. همیشه انتخاب یک فروشنده معتبر و منصف روغن زیتون اصل را به شما ارائه دهد، برای شما سخت بوده اما ما اینجا به شما فروشگاه اینترنتی زیتون ۰۱۳ را پیشنهاد می‌کنیم تا حداقل یک بار طعم روغن زیتون فرابکر برند زیتون ۰۱۳ را خریداری کرده و از طعم واقعی روغن زیتون لذت ببرید.

  برادران حیدری در مجموعه زیتون ۰۱۳ با سابقه بیش از نیم قرن باغداری (کشت، برداشت و فراوری) زیتون، بهترین روغن زیتون را در سطح کشور تولید می‌کنند و پیشنهاد ویژه ما به شما خرید از این فروشگاه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روغن زیتون اصل به وبلاگ زیتون ۰۱۳ مراجعه کنید.

  قیمت روغن زیتون در سال ۱۴۰۲ تغییر داشته است؟

  انواع روغن زیتون در سال ۱۴۰۲ افزایش قیمتی ۳۰ تا ۴۰ درصد داشته است که شامل بهترین مارک های بازار می شود.

  با صرفه ترین مارک روغن زیتون که می توان با قیمت مناسب خریداری کرد کدام است؟

  روغن زیتونی که از نطر خالص بودن مورد تایید است و دارای برگه آزمایش است، روغن زیتون برند ۰۱۳ است که می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

  قیمت روغن زیتون اصل طارم چقدر است؟

  روغن زیتون در شهرستان طارم معمولا با قیمت ۲۳۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر لیتر به فروش می رسد.

  قیمت روغن زیتون در عطاری چقدر است و می توان به خالص بودن آن اعتماد کرد؟

  روغن زیتون هایی که در عطاری ها به فروش می رسد دارای کیفیت مطلوبی هستند ولی نمی توان از نظر خالص بودن اطمینان داشت و توصیه می کنیم برای خرید روغن زیتون اصل رودبار از طریق فروشگاه سایت اقدام کنید.

  4.9/5 - (39 نفر امتیاز دادن)
  محصولات ارگانیک فروشگاه زیتون 013

  44 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  • سلام متاسفانه با افزایش قیمت روغن مایع و سرخ کردنی با آنکه اون روغن ها مضر هم بود دیگه بهتره که روغن زیتون اصل که سالم هم هست رو استفاده کنیم. البته اگه گرون تر نشه که بعیده. من که مجبورم زیاد بگیرم تا گرون نشده.

   پاسخ
   • درود بر شما که به سلامتی بیشتر اهمیت می دید. البته ما قیمتی متعارف ارائه می کنیم.

    پاسخ
  • وحیدکاظمی
   2022-05-26 10:39 ب.ظ

   من میخوام ۱ تن بخرم تا گرون تر نشده.لطفا بفرمایید چجوری برام میفرستید؟
   روغن زیتون اصل میخوام مثل این فروشگاهیا ننباشه. تعریفتونو شنیدم انشاءالله که مشتری همیشگی تون باشم. دود بر رودبار

   پاسخ
   • سلام. درود بر شما. روغن زیتون ۰۱۳ با برگه آزمایش تقدیم میشه. برای هماهنگی سفارش با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. یا اینکه فرم سفارش عمده را پر کنید.

    پاسخ
  • یه سوال داشتم اینکه چرا از اردیبهشت ماه قیمت هزینه های پستی رو اینقدر گرون کردید؟

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر. از اردیبهشت ماه تعرفه های پستی در کل کشور از طرف اداره پست چندین برابر شد که به طبع اون ما هم برای ازسال مرسولات پستی با افزایش قیمت مواجه بودیم. البته ما همونطور که می دونید همیشه مقداری از مبلغ پستی رو از خریدار اخد می کنیم و در سفارشات بالا ارسالمون رایگانه. در مجموع این افزایش قیمت کشوری بود و بدلیل گرانی های اخیر متاسفاته همه چیز گرون شد.

    پاسخ
  • کامران تهرانی
   2022-06-26 1:13 ب.ظ

   سلام. قیمت این روغن زیتون خارجیا با روغن زیتون شما آنچنان فرقی نداره یعنی شما کیفیت تون مثل خارجی هاست؟ از کجا متوجه بشیم؟

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز. ما باغدار هستیم و محصول روغن زیتون ۰۱۳ برداشت شده از باغات خودمونه همچنین بهمراه سفارشات روغن زیتون، برگه آزمایش اصالت روغن زیتون رو برای مشتریان ارسال می کنیم تا از کیفیت و قیمت روغن زیتون اصل خیالشون راحت باشه.تازه ضمانت مرجوعی هم داریم. اما سوال اینجاست که شما وقتی روغن زیتون خارجی خرید می کنید آیا از اصالت اون خبر دارید یا اینکه بعد از باز کردن درب محصول امکان عودت وجود دارد؟ متاسفانه ما همه چیز خارجی را به ایرانی ترجیح می دیم ولی باید دیدمون رو روی بعضی چیزا مثل محصولات ارگانیک که توسط کشاورز برداشت و فراوری میشه تغییر بدیم.

    پاسخ
  • سلام. قیمت روغن زیتون شما با خارجی چه فرقی داره؟ مثلا کیفیت روغن زیتون ربط داره به چی؟ همه روغنا یکی هستن دیگه مگه نه؟ روغن زیتون فرابکر و بکر و تصفیه شده و … اینا رو خارجیا ندارن فقط یه مدل دارن فک کنم که اونم اصله

   پاسخ
   • سلام. آقا یا خانم قاسمی محترم. هر نوع روغن زیتونی که خرید کردید اول از اصالت اون مطمئن بشید. آیا روغن زیتون خارجی که خرید می کنید برگه اصالتی داره یا بهتون مدرکی از اصل یودن روغن زیتون میدن یا فقط به برند اون اعتماد میکنید؟ فرق ما با بقیه این هست که روغن زیتون رو با برگه آزمایش اصالت بهتون میدیم. ما فقط روغن زیتون فرابکر داریم.

    پاسخ
  • کامران رضایی لویه
   2022-08-20 11:22 ب.ظ

   میلاد جان سلام. خواستم یه تشکر کنم از تو و آرزوی موفقیت برات موفق باشی. قیمت روغن زیتونت نسبت به کیفیتش عالیه من همیشه گفتم. کارت حرف نداره من که همش ازت خرید میکنم. آقا اگه دنبال روغن زیتون اصل هستین خدایی جای دیگه نرید از همینا بخرید خودشون باغدارن منم رفیقشم و ازشون حمایت میکنم همیشه هم از کیفیت روغن زیتون ۰۱۳ راضی بودم. میلاد جون موفق باشی کامرانم

   پاسخ
  • سلام آقای حیدری. توی پیج اینستاگرام تون گفته بودید قیمت روغن زیتون توی مهرماه ممکنه تغییر کنه. من میخواستم روغن زیتون اصل سفارش بدم از همون همیشگی ها که ازتون میخرم ولی اینستاگرام بسته شده نتونستم سفارش بدم. الان یه گالن ۲۰ لیتری روغن زیتون که توی سایت موجود کردین رو سفارش زدم. میخواستم واتس اپ با هم صحبت کنیم که اونم قطعه. لطفا پیاممو که دیدین بهم خبر بدین. پیامک کد رهگیری رو برام همیشه تو واتساپ میفرستادین این دفعه به همون شماره تماسم بفرستید ممنون. لطفا روغن زیتون رودبار همونی که همیشه میفرستید باشه. قاسم اکبری هستم از کرمان

   پاسخ
   • سلام آقای اکبری. نگران نباشید. سفارش شما ثبت شده امروز که تعطیله. آماده سازی و بسته بندی رو همکارانم انجام میدن و فردا صبح براتون ارسال میشه. کد مرسوله هم طبق معمول به شماره تماستون ارسال میشه. نوش جان. ممنون از اعتماد همیشگی شما.

    پاسخ
  • محمد العامری
   2022-10-21 3:00 ب.ظ

   سلام قیمت روغن زیتون و زیتون امساله برای خرید عمده چند حساب میکنید؟ قبلا از شما روغن خالص گرفتم راضی بودم خداییش ولی برای عمده باید ببینم قیمتتون چقدره؟

   پاسخ
   • درود برشما. قیمت روغن زیتون تازه بصورت عمده و جزء در مقاله روغن زیتون عمده ما کاملا آوورده شده اگر سوال دیگه ای داشته باشید یا بخواید سفارش تلفنی داشته باشید لطفا با ما تماس بگیرید.

    پاسخ
  • ارسلان مهدوی
   2022-10-21 3:08 ب.ظ

   قیمت روغن زیتون رودبار با توجه به کیفیتی که میدن اگر خالص باشه واقعا منصفانه ست. من از فروشگاه شما از همین سایت خریدم راضی بودم به بقیه هم پیشنهاد میکنم حتما اگه میخواید روغن زیتون خالص داشته باشید از فروشگاه ۰۱۳ آنلاین بخرید دم در تحویل بگیرید.

   پاسخ
   • قطعا همینطوره و از حسن نظر شما آقای مهدوی متشکریم. روغن زیتون باید خالص باشه تا هم مشتری دعاگوی ما باشه و هم سلامتی به جامعه ای که خوراک نامناسب در اون فراوونه هدیه داده بشه.

    پاسخ
   • عبدالله جابری
    2023-08-31 2:36 ق.ظ

    اره منم از این روغن زیتون ۰۱۳ خریدم خیلی با کیفیت و اصل با ضمانت میدن. خداخیرشون بده

    پاسخ
  • اعلا خضری نسب
   2022-11-01 10:33 ق.ظ

   قیمت روغن زیتون سال ۱۴۰۲ چقدر تغییر میکنه اگه زیاد میخواد تغییر کنه ما بخریم انبار کنیم نظرتون چیه؟

   پاسخ
   • سلام. آقا نیاز نیست بخرید انبار کنید آخه. روغن زیتون نهایتا چقدر مگه میخواد زیاد بشه؟ که ببری انبار کنی چون روغن زیتون خالص تا دو سال میتونی بخوری بعدش دیگه مصرف خوراکیش توصیه نمیشه و میتونی بعنوان روغن زیتون مالشی ازش استفاده کنی. پیشنهاد می کنم اندازه نیازت بخری و نگران قیمت ها نباشی.

    پاسخ
  • ژینا سلامت
   2022-11-19 1:39 ق.ظ

   خوشبختانه امروز که قیمت روغن زیتون امساله رو چک میکردم فقط روغن زیتون شماست که تو دو سال اخیر تغییر نکرده واسه همین ۲ تا ۲۰ لیتری سفارش دادم واقعیتش ترسیدم شما هم گرون کنید. ممنون از سایت خوبتون قبلا هم چند بار از شما این برند زیتون ۰۱۳ خرید کردم روغن زیتون خالص دارید.

   پاسخ
   • نوش جان. بله فعلا تا الان که افزایش نداشتیم. سفارشتون رو صبح روز بعد ارسال می کنیم خانم سلامت.

    پاسخ
  • مرجان 890
   2022-11-27 1:11 ق.ظ

   به شخصه هم توی انگلیس که بودم روغن زیتون خوردم هم تو ترکیه. روغن زیتون برند ۰۱۳ شما رو هم خوردم. بسیار خوشمزه بود عین خارجی ها خالص و خوشمزه دیگه ایران باشم از این سایت میخرم

   پاسخ
  • ما همیشه روغن زیتون رودبار و زیتون کنسروی و زیتون شور از رودبار میخریدیم. یه بار از شما روغن زیتون خریدم از این سایت چون گفته بودن باغدار هستن و محصول شون واقعا خوش طعم بود واسه پخت غذا استفاده کردیم و سالاد عالی بود. منم پیشنهاد میکنم

   پاسخ
   • درود و احترام خدمت شما. خوشحالیم که برند زیتون ۰۱۳ را انتخاب کردید و خوشحال تر اینکه رضایت شما از روغن زیتون فرابکر ما حاصل شد. دقیقا چون ما تمام تلاشمون تولید محصول ارگانیک هست دوست داریم تا مشتریان بعد از خرید اول حتما مشتری دائم ما بشن پس باید محصول با کیفیت بدیم دست مشتری. موفق باشید. نوش جان

    پاسخ
  • محدثه قاضیانی
   2022-12-05 5:32 ب.ظ

   سلام
   ممنون که لیست رو آپدیت کردید.
   معمولا قیمت روغن زیتون ۱ لیتری بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ تومن هستش. اما چه فرقی بین این ها هست که باعث تفاوت قیمت ها شده؟ الان مثل برند لادن یک لیتری میشه ۲۶۰ تومن اما روغن زیتون ۰۱۳ میشه ۲۹۵ تومن. چرا اینطوره؟

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    اصلی ترین تفاوت قیمتی بین روغن زیتون های فرابکر و اصل “کیفیت زیتون” هست که درختان زیتونی که در شهرستان رودبار وجود دارد دارای بهترین نوع زیتون است. حتما باید توجه داشته باشید که روغن زیتون برای کدام منطقه است و زیتون روغنگیری شده چه کیفیتی داشته است.

    پاسخ
  • استیو بارانی
   2022-12-25 12:23 ق.ظ

   بنده از مکانهای مختلفی از جهان روغن زیتون خریدم و از این سایت هم خریدم. روغن هایی که از ایتالیا خوردم عالی بود ولی تو ایران یه سری روغن ها به اسم روغن های ایتالیایی میاد که اصلا اصل نیستن و به اسم ایتالیایی خرید میکنید. به نظرم این روغنی که از این سایت خریدم برند ۰۱۳ خیلی عالی و طعمش هم عالی بود اون یاد روغن زیتون ایتالیایی افتادم. تواستم نظرمو بگم که اگه کسی میخواد از تجربه من استفاده کنه و ایتالیا هم نمیتونه بره این روغن زیتون که واسه رودبار هم هست عین همون ایتالیایی هست. برگه آزمایش شون هم بود. در کل پیشنهاد می‌کنم به خریدش.خوش باشید

   پاسخ
  • لاله اسکندریان
   2023-01-01 11:58 ب.ظ

   شما همه این روغن زیتون ها رو که لیست کردین فروش دارین؟چون من رفتم تو بخش فروشگاه و فقط روغن برند زیتون ۰۱۳ بود بقیه نبود؟

   پاسخ
   • سلام. خیر همه برندها رو فقط معرفی کردیم و اگر از سایت ما متوجه شده باشید ما برند زیتون ۰۱۳ هستیم و با کیفیت ترین روغن زیتون رو می تونید با ضمانت اصالت از فروشگاه این سایت خرید کنید. اگر سوالی داشتید ۰۹۹۳۴۰۰۴۳۱۱ تماس بگیرید.

    پاسخ
  • قیمت روغن زیتون شما هر چی باشه من میخرم چون همیشه جنس عالی بهم دادید. برگه آزمایش اصالت هم دارید که عالیه مهم تر طعم روغن زیتون عالی تونه. هر چی از فروشگاه میخریدم همش بیخود بود ولی از اینجا خریدم اصل و تضمینی بود.

   پاسخ
   • درود بر شما آقا یا خانم قاسمی. باعث افتخار ماست خدمت رسانی با کیفیت.

    پاسخ
  • الناز رحیمی
   2023-01-29 7:48 ب.ظ

   قیمت روغن زیتون هم دیگه سر به فلک کشیده و تشخیص روغن زیتون اصل از غیر اصل هم خیلی سخته من ترجیح میدم بازم مثل همیشه از برند زیتون ۰۱۳ خرید کنم چون بقیه رو اعتماد ندارم

   پاسخ
  • حسین زاده عربی
   2023-03-02 11:35 ب.ظ

   روغن زیتون در سوپرمارکت ها نسبتاً گران شده است. من تقریبا هر روز مقدار کمی مجبورم استفاده کنم. این روغن ۰۱۳ با کیفیت و خوش طعم است که قیمت مناسبی دارد و درب منزل شما تحویل داده می شود. دوباره میخرمش.

   پاسخ
   • اعتماد شما باعث پیشرفت ماست و افتخار می کنیم به داشتن مشتری های عزیزی مثل شما.

    پاسخ
  • حامد واجدی
   2023-04-01 12:36 ق.ظ

   قیمت روغن زیتون توی چند سال اخیر تغییرات زیادی داشته که با نظر من هم همانطور که یکی از خریداران دیگه گفته بود اگر روغن زیتون اصل باشه پول دادن براش پول دادن واسه سلامتیه. روغن زیتون ۰۱۳ به نظرمن یکی از بهترین هاست.

   پاسخ
  • علی ثاره
   2023-07-08 6:00 ب.ظ

   اگر روغن زیتون که میخرم مطمئن باشم که خالص و اصله اصلا قیمت برام مهم نیست. تو این کشور اگه هرچی اصلش رو پیداکردی بیشترین پول رو هم براش بدی به سلامتی خودتو خانوادت کمک کردی. من چند وقته میخواستم چون این برند زیتون ۰۱۳ رو شنیده بودم که اصله میخواستم خرید کنم تا اخیرا که از این سایت سفارش دادم واقعا محشر بود بهتون پیشنهاد میکنم یکبار امتحان کنید تا تفاوتش رو متوجه شید.

   پاسخ
   • علی آقای عزیز ممنون که از محصولات ما انتخاب کردید و خوشحالیم که رضایت شما مشتری گرامی از روغن زیتون ۰۱۳ جلب شده. نوش جانتان.

    پاسخ
  • بهراد داوودیان
   2023-08-02 12:44 ب.ظ

   نسبت به روغن زیتون که توی فروشگاه زنجیره ای خریدم این ۰۱۳ بهتر بود خوش طعم تر بود ضمانت هم داشت خوشم اومد

   پاسخ
   • نوش جان عزیزم. خداروشکر که رضایت شما هم مثل بقیه مشتریامون جلب شد.

    پاسخ
  • کرامتی
   2023-10-20 11:03 ب.ظ

   سال ۱۴۰۲ سال قحطی زیتون بود مثلا باغی که ۱۰ تن زیتون داشت امسال ۵۰۰ کیلو هم زیتون نداشته و باعث میشه که قیمتها خیلی گرون بشه و تو این وضعیت پیداکردن روغن زیتون اصل خیلی سخته. خدارحم کنه

   پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed

  فهرست