روغن زیتون فرابکر چیست و چرا سالم است؟

روغن زیتون فرابکر چیست

در صورتی که قصد خرید روغن زیتون اصل را دارید، خواندن این متن به شما بسیار کمک می‌کند. ما در این متن می‌خواهیم در مورد “روغن زیتون فرابکر” و ویژگی‌های آن، راه‌های تشخیص و چند نمونه از تأثیرات درمانی روغن زیتون را توضیح دهیم. همچنین در انتهای متن می‌توانید به یک محل مناسب و قابل اطمینان برای تهیه روغن زیتون را ببینید. به طور کلی ما دارای سه نوع روغن زیتون هستیم. روغن زیتون معمولی، روغن زیتون بکر و روغن زیتون اصل فرابکر. علت اختلاف نوع روغن زیتون‌ها در دستگاه روغن گیری و همچنین نوع مواد افزودنی به آن‌ها است.

روغن زیتون فرابکر همان قطرات اولیه است که بار اول از زیتون استخراج می‌کنند.

رنگ روغن زیتون فرابکر شده کمی تیره‌تر نسبت به بقیه روغن زیتون‌ها است و گه‌گاه رنگش بین زرد طلایی تا سبز تیره است. از این روغن زیتون می‌توان در مزه دار کردن سالاد و غذا و همچنین پخت و پز با حرارت کم استفاده کرد.

روغن زیتون فرابکر (Extra virgin) نوعی روغن زیتون خالص و پرس سرد است که از زیتون‌های تازه تهیه می‌شود، در حالی که روغن زیتون معمولی شامل ترکیبی از روغن‌های پرس سرد و گرمادیده (پرس گرم) شده است. روغن زیتون بابو فرابکر به عنوان با کیفیت‌ترین نوع روغن زیتون شناخته می‌شود و به خاطر مزه‌ی میوه‌ای و غنی و سطوح بالای آنتی اکسیدان‌هایش، شناخته می‌شود. همچنین، به دلیل فرآیند زمان‌بر تولید آن، گرانترین نوع روغن زیتون است. برای شناخته شدن به عنوان “فرابکر”، روغن باید استانداردهای شیمیایی و حسی سخت و سریع را از جمله اسیدیته پایین، طعم و عطر مشخصی را داشته باشد. روغن زیتون طبیعی فرابکر به طور معمول در آشپزی، همچنین در سس‌های سالاد، نوشیدنی‌ها و مربا‌ها استفاده می‌شود.

 

روغن زیتون فرابکر اصل که به آن روغن زیتون فوق بکر نیز گفته می‌شود، باکیفیت‌ترین نوع از روغن زیتون‌ها است و روش استخراج آن به گونه‌ای است که شما طعم واقعی زیتون را حس خواهید کرد. تمام ویتامین‌ها، مواد مغذی و مواد معدنی موجود در زیتون در روغن زیتون نیز حفظ می‌شود. پیش از خرید روغن زیتون باید به نکاتی توجه کنید. اول این که روغن زیتون را از یک فروشگاه یا مکان قابل اطمینان خریداری کنید. به عنوان مثال سایت زیتون ۰۱۳ یک سایت و فروشگاه قابل اطمینان برای خرید روغن زیتون و اصل از رودبار است.

روغن زیتون فرابکر چیست؟

در صورتی که برای خرید روغن زیتون اصل رودبار اقدام کرده باشید، قطعاً بر روی بسته بندی‌های آن نام فرابکر را دیده‌اید. این نوع محصول در بین دیگر محصولات روغن زیتون اصل گران‌تر است. به طور کلی روغن زیتون بکر حاصل فشرده‌سازی و خرد کردن خود میوه زیتون است. برای اینکه این روغن زیتون را تهیه کنند از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی‌شود و هیچ‌گونه حرارتی نیز به آن داده نمی‌شود.

رنگ روغن زیتون فرابکر شده کمی تیره‌تر نسبت به بقیه روغن زیتون‌ها است و گه‌گاه رنگش بین زرد طلایی تا سبز تیره است. از این روغن زیتون می‌توان در مزه دار کردن سالاد و غذا و همچنین پخت و پز با حرارت کم استفاده کرد.

تشخیص روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرابکر باید دارای مزه و عطر میوه‌ای باشد و اسیدیته آن باید کمتر از ۰٫۸ درصد باشد. برای اطمینان از کیفیت روغن زیتون اصل فرابکر، بهتر است از برندهای معتبر و با سابقه همانند برند ۰۱۳ خریداری شود.

گفتیم که روغن زیتون دارای سه مدل است. حال اگر قصد خرید روغن زیتون فرابکر را داریم چگونه آن را از بقیه انواع روغن زیتون‌ها تشخیص دهیم؟

تشخیص روغن زیتون فرابکر

دقیق‌ترین راه تشخیص روغن زیتون فرابکر از دیگر روغن زیتون‌ها آزمایش‌های دقیق و آنالیزهای سخت و پرهزینه است؛ اما شیوه‌های تجربی نیز وجود دارد که طبق آن می‌توان روغن زیتون را از دیگر روغن زیتون‌ها تشخیص داد. در یکی از این روش‌ها مقداری آب نمک نرمال تهیه کرده و سپس چند قطره از روغن زیتون را داخل آن می‌ریزیم. حال چند قطره پاک‌کننده که حاوی اسید کلریدریک است را به آن اضافه می‌کنیم. درصورتی که روغن زیتون تغییر رنگ دهد آن روغن زیتون نیست و عملاً تقلبی است؛ اما اگر روغن زیتون شما هیچ‌گونه تغییر رنگی نداشت می‌توان گفت که آن روغن زیتون بوده و اصل است.

یک روش دیگر برای تشخیص روغن زیتون اصل این است که چند قاشق از آن را در یک شیشه کاملاً تمیز ریخته و درب آن را محکم ببندید و مطمئن شوید که هیچ‌گونه آلودگی وارد شیشه نشده. سپس آن را به مدت یک روز داخل یخچال قرار دهید. در صورتی که بعد از یک روز روغن زیتون به حالت جامد درآمد آن روغن زیتون خالص و اصل بوده.

بهترین روغن زیتون فرابکر

تفاوت روغن زیتون فرابکر با بکر

به طور کلی روغن گیاهی زیتون از له کردن میوه و تحت فشار قرار دادن مایه خمیری آن به دست می‌آورند؛ بنابراین مهم‌ترین تفاوت روغن‌های زیتون در نحوه استخراج از میوه آن است. در این بین روغن زیتون فرابکر بعد از یک مرحله پرس کردن زیتون سریعاً به دست می‌آید و در تولید آن از گرما و مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود. برای تهیه روغن زیتون بکر با وجودی که از گرما یا مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود اما درجه اسیدی بودن این نوع روغن بیشتر است چرا که روغن آن طی سه مرحله پرس کردن میوه زیتون و با کمک فرایندهای خاصی به دست می‌آید.

بر این اساس روغن های زیتون فرابکر نسبت به روغن زیتون بکر، اولئیک اسید کمتری دارد و سالم‌ترین و پرفایده‌ترین نوع روغن زیتون است. همچنین از نظر طعم نیز میزان تندی روغن زیتون خالص فرابکر بیشتر از روغن بکر است.

خواص درمانی روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرابکر به دلیل آنکه به طور خاص تهیه شده و ه زیتون اصل است، دارای خواص درمانی بسیار بالایی است. به طور کلی این روغن زیتون دارای انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی است که می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • ویتامین K
 • امگا ۳
 • سدیم
 • ویتامین A
 • آهن
 • و …

روغن زیتون مانع آسیب‌های حاصل از چربی‌ها و روغن‌های دیگر به سیستم قلبی و عروقی بدن می‌شود. این روغن زیتون باعث کاهش کلسترول بد خون شده و هم‌چنین از رسوب پلاک‌ها در رگ‌ها جلوگیری می‌کند که این عمل از ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی جلوگیری می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های روغن زیتون تنظیم قند خون بدن است. همچنین این روغن زیتون با داشتن آنتی اکسیدآن‌های قوی باعث کاهش ابتلا به سرطان‌های مختلف در بدن افراد می‌گردد. از دیگر ویژگی‌های روغن زیتون می‌توان به تقویت حافظه، درمان خون‌ریزی‌های لثه، تسکین دردهای روماتیسمی و غیره اشاره داشت.

 • درمان مشکلات گوارشی

شاید فکر کنید که تنها استفاده درمانی روغن زیتون بابو فرابکر برای درمان یبوست است؛ اما این مورد تنها یکی از فواید روغن زیتون اصل است. روغن زیتون رودبار برای دیگر مشکلات مرتبط با دستگاه گوارشی نیز فایده‌های بسیاری دارد. به عنوان مثال از روغن زیتون برای موارد زیر هم استفاده می‌شود:

 • درمان سرطان روده
 • خاصیت ضدالتهابی
 • درمان انسداد روده کوچک
 • درمان مسمومیت غذایی
 • درمان اسید و زخم معده
 • و…
 • درمان یبوست

همان طور که گفتیم مهم‌ترین تأثیر روغن زیتون بکر برای درمان یبوست است. به طور کلی یبوست به دلیل مشکلاتی ازجمله خشکی مزاج، سرد بودن مزاج، سوء هاضمه و غیره اتفاق می‌افتد. در نتیجه با خوردن روزانه یک قاشق مرباخوری از روغن زیتون اصل رودبار در یک فنجان آب گرم به صورت ناشتا، این مشکل را می‌توانید برطرف سازید.

در صورتی که مشکل یبوست شما زیاد است این کار هر هشت ساعت یک بار به طور روزانه و منظم انجام دهید. در طب سنتی اولین، اصلی‌ترین و مؤثرترین راه درمان یبوست استفاده از روغن زیتون بکر است که این درمان هم برای کودکان تأثیر دارد هم برای افراد بزرگسال. البته دقت کنید که در مصرف روغن زیتون برای درمان یبوست زیاده‌روی نکنید.

 • شاداب کننده پوست و مو

روغن زیتون همچنین برای پوست و مو نیز بسیار مفید است. از جمله تأثیرات روغن زیتون برای زیبایی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • یک نرم‌کننده طبیعی برای لب
 • مرطوب‌کننده پوست
 • شاداب سازی پوست
 • جلوگیری از خشکی و کشیدگی پوست
 • معالجه جوش
 • و…

همچنین روغن زیتون برای مو نیز بسیار مفید است. در صورتی که از روغن زیتون بکر رودبار برای موهای خود استفاده کنید مانع خشکی و آسیب‌دیدگی به موهایتان می‌شود. همچنین روغن به طور طبیعی موها را تغذیه کرده و از شوره سر نیز پیشگیری می‌کند.

بهترین روغن زیتون فرابکر را از کجا تهیه کنیم؟

در متن در مورد ویژگی‌های بسیار عالی روغن زیتون فرابکر اطلاعاتی را به شما عزیزان دادیم. احتمالاً برایتان سؤال پیش می‌آید که با توجه به این ویژگی‌ها یک روغن زیتون اصل را از کجا تهیه کنیم؟

روغن زیتون پرس سرد فرابکر و اهمیت به آن روز به روز بیشتر می شود و مدل‌های تقلبی آن در بازار بسیار زیاد شده است. روش‌های تشخیص آن گاه بسیار دشوار است و با راه‌های تشخیص روغن زیتون به صورت ساده قابل پیش‌بینی نیست. ما در این جا سایت زیتون ۰۱۳ را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم و این اطمینان را می‌دهیم که این سایت دارای روغن زیتون‌های فرابکر اصل است. محصولات سایت زیتون صرف سیزده از رودبار تهیه شده و دارای مجوزهای بهداشتی و رسمی است. در نتیجه شما با خیال آسوده می‌توانید روغن زیتون فرابکر خود را از این سایت خریداری کنید.

آیا روغن زیتون فرابکر سرخ کردنی است؟

آیا می‌دانستید بخش عمده‌ای از سلامتی شما به روغن مصرفی در زندگی شما بستگی دارد؟ امروزه بسیاری از مردم به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن، از روغن‌های آفتابگردان فروشگاه‌ها استفاده می‌کنند و این فرهنگ سازی سالم زیستن هنوز در جامعه نهادینه نشده و مردم از خواص خوراکی‌های اصلی زندگی بی خبرند.

مافیای بزرگ روغن متأسفانه به دلیل از دست ندادن بازار، نمی‌گذارند تا خواص روغن‌های سالمی مانند روغن زیتون به افراد جامعه شناسانده شود. تبلیغات منفی باعث شده تا این باور در افکار جامعه القا شود که روغن زیتون مخصوص سرخ کردن نیست و نمی‌توان برای سرخ کردن مواد غذایی از آن استفاده کرد اما این کاملاً اشتباه است و افرادی که روغن زیتون استفاده می‌کنند می‌دانند که روغن زیتون را می‌توان به راحتی برای سرخ کردن نیز استفاده کرد.

روغن زیتون فرابکر برای سرخ کردن

روغن‌های خوراکی مفید دیگری مانند روغن کنجد نیز در کنار روغن زیتون می‌تواند جزء روغن‌های مفید و سالم برای سلامتی بدن باشد اما آن چیزی که طبق تحقیقات جهانی به دست آمده روغن زیتون را سالم‌ترین روغن معرفی کرده‌اند که خوشبختانه در حال حاضر در ایران این روغن از نوع اصل، هنوز پیدا می‌شود. هم اکنون فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی زیادی در حال فروش روغن زیتون هستند و یکی از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر که روغن زیتون فرابکر را با ضمانت به فروش می‌رساند، همین فروشگاه زیتون ۰۱۳ است.

روغن زیتون فرابکر را با خیال راحت جایگزین روغن‌های مضر فروشگاهی کنید و به صورت خام، پخت و پز و سرخ کردنی از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید تا به سن بالای ۱۰۰ سال برسید، روغن زیتون را به سبد خانوار خود اضافه کنید و سلامتی را به خانواده خود هدیه کنید.

چگونه روغن زیتون فرابکر را باید نگهداری کرد؟

روغن زیتون فرابکر باید در جای خنک و خشک نگهداری شود و از نور خورشید دور نگه داشته شود. همچنین، بهتر است در بطری‌های تیره رنگ قرار داده شود تا در برابر نور خورشید محافظت شود.

جمع بندی

روغن زیتون از میوه زیتون گرفته می‌شود و دارای سه مدل است. خالص‌ترین نوع روغن زیتون روغن زیتون فرابکر است که در آن از هیچ‌گونه مواد شیمیایی و اسیدی استفاده نمی‌شود و همچنین تحت حرارت نیز قرار نمی‌گیرد. درنتیجه قیمت این روغن زیتون در قبال دیگر روغن زیتون‌ها کمی بیشتر است. به دلیل وجود انواع روغن زیتون‌های فرابکر تقلبی، توصیه می‌کنیم که حتماً روغن زیتون خود را از یک سایت معتبر خریداری کنید. به عنوان مثال سایت زیتون ۰۱۳ که در رودبار است، دارای روغن زیتون‌های فرابکر اصل بوده که مجوزهای رسمی و بهداشتی را دارد.

آیا زیتون ۰۱۳ فروشگاه یا مغازه فیزیکی در شهرستان رودبار دارد؟

خیر در حال حاضر از زمان شروع به کار زیتون ۰۱۳ تمامی سفارشات از طریق سایت زیتون ۰۱۳ یا از طریق اینستاگرام olive013.com یا از طریق واتس اپ انجام می‌شود و فعلاً تصمیمی به ایجاد فروشگاه فیزیکی گرفته نشده است. زیتون ۰۱۳ فروشگاه آنلاین روغن زیتون اصل فرابکر است که افتخار دارد باکیفیت‌ترین روغن زیتون کشور را با ارائه برگه آزمایش تقدیمتان می‌کند.

تفاوت بین روغن زیتون بکر و روغن زیتون فرابکر چیست؟

روغن زیتون فرابکر ارگانیک با کیفیت ترین، خوش طعم ترین و گران ترین نوع روغن زیتون است زیرا تصفیه نشده است – هرگز با مواد شیمیایی حرارت داده نمی‌شود. پیشنهاد ما استفاده از روغن زیتون فرابکر ۰۱۳ است. تفاوت بین روغن زیتون خالص فرابکر و روغن زیتون بکر در این است که روغن زیتون معمولی برای استخراج روغن حرارت داده می‌شود و تصفیه می‌شود در حالی که روغن زیتون بابو فرابکر به صورت سرد فشرده شده و تصفیه نشده باقی می‌ماند. روغن زیتون فرابکر معمولاً از نظر طعم قوی‌تر و رنگ تیره‌تر از روغن زیتون معمولی (بکر) است.

علت قرار دادن نام “فرابکر” روی روغن زیتون چیست؟

روغن زیتون از زیتون می‌آید. اما توصیف “فرابکر” از کیفیت زیتون و فرآیند تولید آن ناشی می‌شود. هنگامی که روغن در اولین فشار دادن زیتون استخراج شود، روغن به عنوان “فرابکر” طبقه بندی می‌شود. روغن زیتون معمولی از ترکیبی از روغن‌های فرآوری شده تهیه می‌شود.

4.9/5 - (17 نفر امتیاز دادن)
محصولات ارگانیک فروشگاه زیتون 013

22 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • مریلا عبدی پور
  2022-04-15 3:37 ب.ظ

  سلام. عبدی هستم از یزد. از پیج اینستاگرام تون ۴ لیتر روغن زیتون فرابکر سفارش داده بودم ۲روز پیش ولی هنوز دستم نرسیده میخواستم ببینم کی دستم میرسه. راستی اگه بخوایم روغن های دیگه مثل روغن آفتابگردان و روغن کنجد هم دارید؟

  پاسخ
  • سلام. همانطور که عرض کردم بدلیل محدودیت های کرونا بسته های ارسالی که قبلا دو روزه می رسید با تاخیر دوروزه به دستتون خواهد رسید. اصلا جای نگرانی نیست. کد مرسوله هم جهت پیگیری لحظه ای براتون تو اینستا ارسال شد. فروشگاه اینترنتی زیتون۰۱۳ عرضه کننده اختصاصی روغن زیتون اصل رودبار هست و روغن دیگه ای به فروش نمی رسه. موفق باشید

   پاسخ
 • سایبانی۶۵۵
  2022-04-27 6:32 ق.ظ

  سلام روغن زیتونی تو فروشگاه های افق کوروش میفروشن یه روغن زیتون با بسته بندی شیک و مجلسیه ولی طعمش واقعا مزخرفه. انگار مواد افزودنی داره. روش هم نوشته طبیعی فرابکر. یه روغن اصل خداوکیلی اگه دارید من میخوام چون برای مریضی که دارم دکتر گفته باید روغن زیتون اصل بخورم. اگه اوکی باشه روغن زیتونتون مشتری دائمیتونم. یاعلی

  پاسخ
  • سلام همراه عزیز. ضمانت مرجوعی ما این امکان رو به شما میده که با خیال راحت خرید کنید. آیا فروشگاه افق کوروش بعد از باز کردن پلمپ، روغن رو رو از شما پس می گیره؟

   پاسخ
 • حامدیان۴۳۳
  2022-04-28 9:31 ب.ظ

  من دو لیتر روغن زیتون فرا بکر اصل میخوام که واقعی اصل باشه. چجوری از سایت خرید کنم؟
  من از یزد پیام دادم‌

  پاسخ
 • تارا مهدوی
  2022-08-29 1:11 ب.ظ

  سلام توی رودبار چرا توی فروشگاه میری همه روغن زیتون ها رنگ زرد داره؟ مگه روغن زیتون فرابکر سبز رنگ نیست؟

  پاسخ
  • سلام. برای خرید روغن زیتون حتما باید از فروشگاه معتبر یا فروشنده محلی خرید کنید چون فروشندگان روغن زیتون زیاد شده و واسطه ها و دلالان اعتمادها رو از بین بردن. روغن زیتون باید رنگ سبز مایل به طلایی داشته باشه.

   پاسخ
 • ستاره مجیدی
  2022-10-21 5:26 ب.ظ

  من این روغن فرابکر شما رو بردم پیش دکتر محمدی خودش دستگاهی داشت که از ایتالیا آورده بود خالص بودن و فرابکر بودن روغن رو نشون میداد دکتر محمدی چون تاییدش کرد من همیشه از این سایت خرید میکنم خواستم یه تشکری کنم از زحمات شما چون تو این بازار اصلا نمیشه روغن سالم و طبیعی ارگانیک گیر آوورد.

  پاسخ
  • تشکر از شما عزیزی که روغن زیتون ۰۱۳ رو معرفی می کنید. سعی ما از ابتدای کار این بوده که بالاترین کیفیت رو تقدیم شما مشتریان محترم کنیم.

   پاسخ
 • روغن زیتون فرابکر تا دوسال میشه خورد من خیلی ساله که آقای حیدری رو میشناسم و ازشون قبل از اینکه این سایت باشه ازشون خرید میکردم. همیشه روغن تازه میخریدم و اینجا ازشون تشکر میکنم و پیشنهاد میکنم اگه روغن زیتون خالص میخواید فقط برند زیتون ۰۱۳

  پاسخ
  • درود بر شما. امیدوارم تا با تبلیغات گسترده بتونیم این روغن اصل و خالص رو به سر تا سر ایران معرفی کنیم تا مردم عزیز ما روغن سالم بخورند و از روغنهای مضر فروشگاهی آفتابگردان دوری کنند.

   پاسخ
 • حامد صیامدوست
  2022-11-19 11:59 ق.ظ

  من ۵ لیتر یه روغن زیتون خالص از شما خریدم. چند نکته بگم اینکه طعم عالی و مزه خوبی داشت. بوی خوش و تازه ای داشت چون گفتید تازه روغن گیری شده. فقط می خواستم اینو بدونم که چرا توی ظرف های شیشه ای ارسال نمی کنید؟ البته بازم بگم که کیفیت خود روغن زیتون رودبار عالیه

  پاسخ
  • نوش جان آقای صیامدوست. فقط به دلیل اینکه قبلا در ظرف های شیشه ای می ذاشتیم و مامور اداره پست رعایت نمی کرد و بسته های پستی رو پرتاب می کردن و باعث شکستگی شده بود مجبور شدیم از بطری های پت استفاده کنیم. البته ظرف هایی هم که الان استفاده می کنیم درجه ۱ لهستانی هست.

   پاسخ
 • مازیار دارابی
  2022-12-31 9:14 ب.ظ

  روغن زیتون فرابکر یعنی روغن زیتونی که بودار باشه به نظرم روغن زیتون وقتی بی بو میشه خاصیتش میره اگه دنبال روغن زیتون خالص میگردید حتما بودار بخرید. روغن زیتون بودار هم دو نوع داره بعضی ها خیلی بودار هستند و بعضی ها بوی مطبوعی دارن و خوردنش راحت تره. حتما از روغنی بخرید که بوی مطبوعی داره. من از این سایت خریدم هم بودار بود و هم خوشمزه.

  پاسخ
  • نظر کامل و درستی داشتید و با شما موافقم. روغن زیتون ۰۱۳ هم بابو هست و هم بوی مطبوعی هم داره و زننده نیست. ممنون که نظرتونو ثبت کردید.

   پاسخ
 • سلطانی
  2023-01-01 10:46 ب.ظ

  روغن زیتون فرابکر رودبار توی ایتالیا هم که من رفت و آمد داشتم خیلی معروف بود حتی این روغنی که از این سایت خریدم رو باخودم بردم اونجا دیده بودن تعجب کرده بودن که چه کیفیت و طعم عالی داره.

  پاسخ
  • بله دقیقا روغن زیتون رودبار بعنوان یک روغن سالم و ارگانیک در سطح جهان شناخته میشه و به همین دلیله که اکثر مسافرانی که به شمال کشور سفر می کنند، مسیر رودبار را انتخاب می کنند تا هم از جاذبه های گردشگری آن استفاده کنند و هم از سوغات رودبار که زیتون و روغن زیتون است خرید کنند و یا برای عزیزان خود هدیه ببرند.

   پاسخ
 • شیرلری
  2023-01-05 10:41 ق.ظ

  ما خیلی وقت میشه که روغن زیتون ۰۱۳ شما را استفاده می کنیم. یکی از چیزایی که واسم مهم بود تو این روغن زیتون بو مزه ملایم بود که زننده نباشه که این روغن عالی بود و با اینکه چندین بار از این فروشگاه روغن زیتون خریدیم هیچ تغییری نسبت به کیفیتش نداشتن و همیشه درجه ۱ بوده. ممنونم از زحماتشون.

  پاسخ
  • ضمن تشکر از شما مشتری عزیز باعث افتخاره که بتونیم بهترین محصولات رو با تضمین تقدیمتون کنیم. ما از رضایت شما خوشحالیم.

   پاسخ
 • نازیلا
  2023-01-12 3:42 ق.ظ

  ممنونم از محصولات ارگانیک و خوبتون حرف ندارین

  پاسخ
 • از این سایت بعنوان نمونه یک لیتر روغن زیتون فرابکر سفارش دادم. زود به دستم رسید و مهم تر اینکه از طعم و مزه و بوی روغن زیتون شون لذت بردم. خیلی هیجان زده شدم وقتی طعمش رو توی غذا دیدم واقعا میتونم بگم بی نظیر

  پاسخ
  • نوش جان. وظیفه ماست که روغن زیتون اصل و تازه به دست مشتری برسیونیم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست