آیا روغن زیتون برای بدن نوزاد توصیه می‌شود؟

روغن زیتون برای بدن نوزاد

بدن نوزاد در مقایسه با بدن فرد بزرگسال دارای لطافت و حساسیت خاصی بوده که نیاز است تا رسیدگی بیشتر و مراقبت بهتری از آن صورت گیرد. این مراقبت به‌صورت فیزیکی و هم به‌صورت استفاده از خوراک سالم تعریف می‌شود. یکی از موارد پیشنهادی برای مراقبت از بدن نوزاد، استفاده از روغن زیتون برای نوزاد است که پیشنهاد ما این است که بعد از مطالعه متن زیر، به فروشگاه این وب سایت سری بزنید.

این روغن بی نظیر، می‌تواند به‌صورت خوراکی توسط مادر به نوزاد منتقل شود یا به‌صورت مالشی در نقاط مختلف بدن نوزاد استفاده شود. از قدیمی ترها تا به امروز در رودبار برای ماساژ و گرم نگه داشتن شکم نوزادان از روغن زیتون استفاده می‌کردند. یکی از خواص روغن زیتون کهنه یا ۷ ساله، استفاده آن به‌صورت مالشی برای نوزادان است که در ادامه موارد جامع تری درباره فواید روغن زیتون برای نوزاد را مشاهده خواهید کرد. با زیتون ۰۱۳ همراه باشید.

فواید روغن زیتون برای کودکان

درخت زیتون تماماً نعمت و برکت است به نحوی که از میوه زیتون، روغن زیتون، برگ زیتون تا حتی چوب زیتون استفاده مفید می‌شود. بدن نوزاد و کودک در سنین پایین نیاز به روغن مالی داشته و کدام روغن از روغن زیتون بهتر است؟ در حالی که تمام محققان روغن زیتون را در صدر تمام روغن‌ها معرفی کرده‌اند؛ البته اگر از خواص روغن زیتون کهنه باخبر باشید قطعاً از آن برای ماساژ بدن نوزادتان بهره می‌برید.

برای استفاده خوراکی روغن زیتون برای کودکان نیاز به خرید روغن زیتون اصل و تازه دارید و نمی‌توان از روغن زیتون مالشی برای این کار استفاده کرد زیرا روغن زیتون مالشی برای مصرف خوراکی مضر است‌. حتماً کودکانتان را از همان سنین کودکی با روغن زیتون آشنا کنید تا جوانی و پیری از بسیاری از بیماری‌ها در امان باشند، همچنین روغن مالی بدن نوزادان با روغن زیتون به ایمنی بدن و سلامت آن کمک شایانی می‌کند.

استفاده روغن زیتون در غذای کودک

اگر شمایی که این مطلب را می‌خوانید از امروز هم روغن زیتون را در وعده غذایی خود قرار دهید، به سلامتی بدن خود کمک ویژه‌ای کرده‌اید، اما اگر به فکر سلامت آینده کودکانتان هستید، از همان سنین کودکی باید آنها را با این روغن با ارزش آشنا کنید؛ برای مثال استفاده دو یا سه بار روغن زیتون در هفته برای ابتدای کار، مفید بوده و این مقدار را برای کسانی گفتیم که شاید با بوی روغن زیتون میانه خوبی نداشته باشند.

همچنین ماساژ شکم با روغن زیتون در دوران نوزادی و کودکی و حتی در بزرگسالان نیز به هضم غذا و گرم ماندن ناحیه شکم که باعث ایمنی بیشتر بدن از سرما و بیماری‌های مربوطه می‌شود، کمک می‌کند. سعی کنید روی سالاد کودکان خود از چاشنی روغن‌ زیتون اصل رودبار استفاده کنید. می‌توانید با کیفیت ترین روغن زیتون را از ما بخواهید و از بخش فروشگاه سایت خرید کنید.

استفاده برای ماساژ بدن کودک

فواید روغن زیتون برای بدن نوزاد

در فصل پاییز و زمستان و در مجموع در مکان‌هایی که آب و هوای سرد غالب است، کودکان به نگهداری بیشتری نیاز دارند تا از بیماری‌های فصلی این‌چنینی در امان باشند. یکی از روش‌هایی که برای محافظت از انواع بیماری‌ها در فصول سرد پیشنهاد می‌گردد ماساژ بدن با روغن‌های گرم  مانند روغن زیتون است.

پزشکان به دلایل مختلف استفاده از روغن بچه را سفارش می‌کنند، البته دکترهای حاذق قدیمی هنوز هم استفاده از روغن زیتون طبیعی را پیشنهاد می‌کنند. ما ساکنان رودبار به هیچ وجه از سالیان دور تا به حال از روغن بچه برای ماساژ بدن کودک استفاده نکردیم، چون ر سالهای دور روغن بچه وجود نداشت و مردم از روغن زیتون اصل برای ماساژ بدن کودک بهره می‌بردند که این نشان می‌دهد که پیشرفت در همه زمینه‌ها نمی‌تواند بهتر از روش‌های سنتی باشد و مثل این مواردی هست که روغن زیتون مالشی باید جایگزین روغن بچه شود.

مصرف روغن زیتون برای یبوست نوزاد

یکی از معضل‌هایی که در دوران طفولیت، خیلی از کودکان از آن آسیب پذیر می‌شوند، مشکل یبوست است. این موضوع بیشتر به خوراک مادر برمی‌گردد که از طریق شیر مادر به نوزاد منتقل می‌شود. معمولاً مادران در چنین مواقعی که از یبوست نوزادشان بعد از چند روز مطلع می‌شوند، نگران شده و بعد از مراجعه به پزشک، داروهای داروخانه‌ای و مضر مصرف می‌کنند. چرا نباید از قدیمی ترها کمک بگیریم تا به‌صورت طبیعی و بدون عوارض این مشکلات رفع شود؟

درمان یبوست نوزاد با خوردن روزانه یک قاشق غذاخوری روغن زیتون، نیم ساعت قبل از نهار و قبل از شام، می‌تواند کاملاً این مشکل را برطرف کند و این نمونه به دلیل آنکه هزاران بار امتحان شده، کاملاً طبیعی و سالم بوده و حتی خوردن روغن زیتون برای سلامت مادر و کودک نیز مفید خواهد بود. اگر نمی‌دانید چطور از سایت ما ثبت سفارش کنید، از راه‌های ارتباطی با ما ارتباط بگیرید تا با کیفیت ترین روغن زیتون را با ضمانت و برگه آزمایش تقدیمتان کنیم.

روغن زیتون اصل از کجا تهیه کنم؟

حال که تصمیم گرفتید تا روغن زیتون را به سبد غذایی خود وارد کنید، شناخت یک فروشنده معتبر و مطمئن می‌تواند، با کیفیت ترین روغن زیتون را به دست شما برساند. حتی افرادی که سالیان سال از روغن زیتون خارجی استفاده می‌کنند هیچ وقت از فروشنده، مدرکی از اصل بودن روغن زیتون نخواسته‌اند در حالی که روغن زیتونی که اصل باشد، حتماً باید برگه آزمایش اصالت را به مشتری تقدیم کند تا مشتری از خریدی که انجام داده با خیال راحت رضایت داشته باشد.

فروشگاه آنلاین زیتون ۰۱۳ با شعار ” اول سلامتی ” به فکر سلامت تن شماست و روغن زیتون اصل رودبار (فرابکر) را با ضمانت و برگه اصالت محصول تقدیمتان می‌کند. انتخاب درست در خرید روغن زیتون می‌تواند ما را برای یکبار با فروشنده با اصالت آشنا کند و ما این افتخار را خواهیم داشت که شما مشتریان عزیز و دائمی زیتون ۰۱۳ خواهید شد اگر یکبار از محصولات این فروشگاه اینترنتی خرید کنید.

نتیجه گیری

امروزه بسیاری از افراد مخارج زندگی خود را تقسیم و بخش قابل توجهی از آن را به سلامت بدن خانواده اختصاص داده است. بسیاری از خرج‌های بیهوده وجود دارد که ما به دلایل مختلف انجام می‌دهیم و باعث می‌شود که از خرید محصولی که باعث سلامت بدنمان می‌شود، غافل شویم در حالی که به تر است بدانید که استفاده از این روغن‌های فروشگاهی و نباتی به مانند سمی وارد بدنتان می‌شود و قطعاً از طول عمر افراد با خوردن این روغن‌ها کاسته می‌شود.

اگر شما هم می‌خواهید مانند مردمان باصفای رودبار از بیماری‌های قلبی و عروقی به دور باشید و از سکته‌های مختلف رهایی یابید و از همه مهم تر اینکه به سن بالای ۱۰۰ سال فکر کنید، پیشنهاد میکنم در ابتدا با توجه به شناخت طبع بدنتان حتماً یکبار حجامت کنید و مهم تر از اینکه، در وعده‌های غذایی و پخت و پز خود از روغن زیتون اصل استفاده کند.

از چه سنی می توان از روغن زیتون بصورت خوراکی برای کودکان استفاده کرد؟

بعد از اینکه نوزاد شروع به خوردن مواد غذایی کند می توانید کم کم در غذاهای کودک از روغن زیتون استفاده کنید.

چه نوع روغن زیتونی را برای کودکان پیشنهاد می کنید؟

بهترین روغن زیتون برای تمامی افراد، روغن زیتون فرابکر است. بعضی از کودکان ممکن است از بوی روغن زیتون فرابکر خوششان نیاید که میتوانید روغن زیتون را به روشهایی که گفته ایم طعم دار کنید و در غذاها استفاده کنید.

4/5 - (9 نفر امتیاز دادن)

مطالب مشابه

5 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • از شما روغن زیتون مالشی گرفتم واسه ماساژ بدن بچه ازش راضی بودم بهتون پیشنهاد میکنم حتما از این سایت بخرید چون جای دیگه اصل پیدا نکردم.

  پاسخ
 • راضیه شلمانی
  2022-11-13 12:28 ق.ظ

  به همه مادرا پیشنهاد میکنم بجای روغن بچه که میخوای بری از داروخانه بخری از این روغن زیتون برای بچه استفاده کن چون خطر ابتلا به حساسیت پوستی هم کم تر میشه.

  پاسخ
  • بله بعضی از بچه ها پوست های حساس دارن که پیشنهاد می کنم از روغن زیتون فرابکر استفاده بشه.

   پاسخ
 • وجیهه سادات
  2023-09-07 7:24 ب.ظ

  روغن مالیدن به بدن بچه عالیه. بجای روغن بچه میتونید ازش استفاده کنید. من موقع حموم بردن بچه تو گوشش روغن زیتون چرب میکنم که آب نره. روغن زیتون عالیه برای بچه ها

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست