روش ۶ گانه تشخیص روغن زیتون اصل + ویدئو

تشخیص روغن زیتون اصل

همه ما زمانی که می‌خواهیم محصولی را تهیه کنیم، دوست داریم بهترین نوع آن را متناسب با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنیم دریافت کنیم. روغن زیتون (oilve oil) نیز تابع همین قضیه است و ما همواره به دنبال خرید روغن زیتون اصل هستیم. اگر شما هم خواستار این مورد هستید و می خواهید روش های تشخیص روغن زیتون اصل را بشناسید، در این مقاله همراه زیتون ۰۱۳ باشید.

کدام نوع روغن زیتون ۱۰۰% خالص است؟

روغن زیتون اکسترا ویرجین یا فرابکر نوعی روغن زیتون است که ۱۰۰% خالص است. این روغن از زیتون‌های خالص و تازه ساخته می‌شود و باکیفیت‌ترین روغن زیتونی است که می‌توانید تهیه کنید. همچنین، این نوع روغن زیتون با پرس سرد انجام می شود که کمترین فرآیند پردازش را دارد که به این معنی است که بیشتر طعم و بوی طبیعی زیتون را حفظ می‌کند و سطح کمتری از اسیدیته دارد. روغن زیتون اکسترا ویرجین معمولاً گران‌تر از دیگر نوع روغن‌های زیتون است، اما اگر به دنبال بهترین طعم و فواید سلامتی هستید، سرمایه گذاری در آن ارزشمند است.

تشخیص روغن زیتون اصل از تقلبی با آزمایش

بسیاری می پرسند که روغن زیتون اصل از کجا بخرم؟ یکی از راهکارهای تشخیص روغن زیتون اصل، فرستادن نمونه‌ای از آن به آزمایشگاه است و در آزمایشگاه تمامی ترکیبات موجود در روغن زیتون بررسی می‌شود و در نتیجه به شما اعلام می‌گردد که روغن نمونه‌ای که به آزمایشگاه داده‌اید اصل است یا خیر؛ ولی متأسفانه این روش روشی گران و غیرقابل‌دسترس است. البته ما در ادامه چند راهکار دیگر به شما اعلام می‌کنیم که بتوانید به صورت ساده‌تری با ضریب اطمینان بالا روغن زیتون اصل را تشخیص دهید و به این واسطه مطمئن شوید که روغن زیتون تقلبی تهیه نکرده‌اید. حال از کجا بفهمیم روغن زیتون اصل است؟

تشخیص با استفاده از طعم، بو و رنگ

روغن زیتون اصل باید دارای طعم و بوی متمایل به تلخی و ملایم باشد. در صورتی که روغن زیتون شما دارای طعم و بوی شیرین و یا روغن‌های دیگری مانند روغن آفتابگردان است، احتمال تقلب بالاست.

برای تشخیص می‌توانید به اندازه یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را داخل دهان خود نگاه داشته و سپس با دهان یک نفس عمیق بکشید و آن را از طریق بینی خارج کرده و سپس روغن زیتون را قورت دهید اگر روغن زیتون اصل باشد یک احساس تندی در گلویتان ایجاد می‌شود و در برخی موارد آنقدر شدید است که شما را به سرفه کردن وا‌می‌دارد.

تشخیص رنگ روغن زیتون اصل

روغن زیتون اصل باید دارای رنگ سبز تیره باشد. اگر روغن زیتون دارای رنگ زرد کم رنگ است آن روغن زیتون تقلبی است.

رنگ روغن زیتون اصل چگونه است؟

روغن زیتون اصل چه رنگی است؟ این روغن به دلیل حضور کلروفیل در آن، رنگ سبز تیره دارد. برای تشخیص رنگ روغن زیتون اصل، می توانید روغن را در بطری شفاف قرار داده و با دقت رنگ آن را بررسی کنید. در صورتی که روغن زیتون شما رنگ کمتری دارد، احتمال تقلب بالاست. همچنین، در صورتی که روغن زیتون شما رنگ زرد و یا قهوه ای است، این نیز نشان دهنده این است که روغن تقلبی است.

آزمایش یخچال

روش دیگری برای تشخیص روغن زیتون اصل، استفاده از تست یخ است. برای انجام این تست، روغن را در یخچال قرار دهید. اگر روغن به صورت مایع باقی بماند، این نشان دهنده این است که روغن با کیفیت بالاست. در صورتی که روغن به صورت جامد و یا کریستالی شود، احتمال تقلب بالاست.

یکی از روش‌هایی که دقیق نیست اما به واسطه معروف بودن و شهرت آن به شما اعلام می‌کنیم، آزمایش یخچال است، برای این کار دو تا ۴ قاشق غذاخوری را درون یک ظرف کاملاً تمیز می‌ریزیم و سپس درون یخچال قرار می‌دهیم و بعد از گذشت ۲۴ ساعت روغن را چک می‌کنیم اگر روغن جامد شده بود یعنی روغن زیتون خالص است و اگر همچنان مایع مانده بود روغن زیتون دارای ناخالصی است. البته همانطور که گفتیم این روش کاملاً معتبر نیست چرا که روغن زیتون‌های فرابکر اصل زمستانی ❄️ نیز در این آزمایش شکست می‌خورند و جامد نمی‌شوند.

تشخیص با استفاده از تست UV

تست UV یکی دیگر از روش‌های تشخیص روغن زیتون اصل است. در این روش، نور UV روی روغن تابانده می‌شود. روغن زیتون اصل باید دارای نور سبز روشن باشد، در حالی که روغن‌های تقلبی دارای نور آبی و یا بنفش هستند.

تشخیص با استفاده از تست اسیدیته

تشخیص روغن زیتون اصل با استفاده از تست اسیدیته

تشخیص اصل بودن روغن زیتون با استفاده از مشخص شدن اسیدیته روغن زیتون در آزمایشگاه‌های معتبر مطمئن و راهی اصولی است که کارخانه روغن گنجه رودبار این کار را انجام می‌دهد. در این روش، با استفاده از نوار pH، اسیدیته روغن اندازه گیری می‌شود. روغن زیتون اصل باید دارای اسیدیته کمتری باشد. برای انجام این تست، ابتدا نوار pH را در روغن زیتون قرار داده و سپس آن را بررسی کنید. اگر روغن زیتون اصل باشد، اسیدیته آن کمتر از ۰٫۸ درصد خواهد بود. اگر اسیدیته بیشتر از این مقدار باشد، این نشان دهنده این است که روغن تقلبی است.

آزمایش با فتیله

اول از هر چیزی بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که در این آزمایش ایمنی کامل را رعایت کنید تا به شما و اطرافیان آسیبی وارد نشود. سعی کنید این آزمایش را خارج از محیط خانه و با دستکش ضد حریق انجام دهید. ابتدا یک فتیله را به روغن آغشته کنید و سپس آن را به درون ظرفی که حاوی روغن زیتون است قرار دهید و سپس فتیله را با کمک فندک روشن نمایید.

اگر آتش بعد از سوختن فتیله خاموش شد این بدان معناست که روغن ناخالصی دارد و مرغوب نیست. البته حالت دیگری وجود دارد که آتش روشن می‌ماند اما در حین سوختن دود می‌کند و این هم باز نشان‌دهنده وجود ناخالصی در روغن زیتون مورد نظر است و در نهایت اگر فتیله روشن بود و کاملاً بدون دود روشن ماند شما می‌توانید نتیجه بگیرید که روغن زیتون مورد نظر خالص و طبیعی و اصل است.

معرفی روغن زیتون خوراکی

چرا روغن زیتون ها رنگ‌های مختلفی دارند؟

واقعیت این است که روغن زیتون خالص باید رنگ سبز مایل به زرد داشته باشد و روغن‌های کم‌رنگ‌تر معمولاً تصفیه شده (Purified) است یا روغن کم کیفیتی است. روغن زیتونی که بسیار پررنگ بوده و رنگی شبیه به سیاه دارد نیز از کیفیت خوراکی پایینی برخوردار است و نمی‌توان آن را از روغن‌های با کیفیت رودبار دانست. اغلب موارد رنگ روغن زیتون به زمان برداشت میوه زیتون و زمان روغنگیری آن بستگی دارد.

روغن زیتون باید رنگ شفافی داشته باشد و کدر نباشد. معمولاً بعد از روغن گیری زیتون مدتی صبر می‌کنند تا روغن ته‌نشین شده و بسیار شفاف شود تا هم در نگاه افراد زیبا جلوه کند و همچنین همه پسند باشد. روغن زیتون رودبار یکی از بهترین روغن‌های جهان است که می‌توانید به راحتی با مراجعه به فروشگاه (shop) این سایت، سفارش خود را ثبت کرده و محصول را درب منزل دریافت کنید. خدا را شاکریم که با وجود بسیاری از مواد غذایی مضر و غیر اصل در بازار (Market)، روغن زیتون خالص و اصل را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهیم. برای اطمینان خاطر، قبل از خرید از این فروشگاه از طریق را ه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

خصوصیات روغن زیتون اصل

تشخیص روغن زیتون خالص

برای شناسایی ویژگی روغن زیتون اصل اولین مواردی که باید به آن‌ها توجه داشته باشید رنگ، بو و مزه آن است که در ادامه آن‌ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

تشخیص روغن زیتون اصل مثل آب خوردن است که باید به مواردی که اشاره می‌کنیم دقت داشته باشید و بر روی روغن زیتون تست کنید. روغن زیتون اصل رودبار دارای خصوصیاتی است که باید با توجه به ویژگی‌ها، روغن زیتون با کیفیت را تهیه کرد که در ادامه به ویژگی‌های روغن زیتون اصل می‌پردازیم تا آشنایی کاملی با این خصوصیات داشته باشید.

رنگ روغن زیتون

رنگ روغن زیتون خالص باید زرد مایل به سبز (Green) باشد. در برخی موارد می‌بینیم که رنگ روغن‌ها سبز است، برخی دیگر کاملاً زرد هستند و بدانید که این موارد کاملاً تقلبی بوده و نمی‌توانید آن‌ها را روغن زیتون طبیعی در نظر بگیرید. در سال‌های اخیر با کلاهبرداری های صورت گرفته در مسئله روغن زیتون، متوجه شدیم که بعضی از کلاهبرداران از اسانس‌ها (essential oil) برای بوی روغن زیتون و از رنگ‌های مصنوعی برای رنگ کردن روغن‌های تقلبی خود استفاده می‌کنند و اغلب آن را در ظرف‌های تیره بسته بندی 📦 می‌کنند.

بوی روغن زیتون

اگر روغن زیتون را بو کردید و بوی زیتون و سبزی می‌داد، به احتمال زیاد آن روغن زیتون اصل است؛ اما اگر روغن زیتون را بو کردید و بوی ماندگی و کهنگی و یا روغن سوخته و مانند آن یا کپک به مشامتان خورد حتماً از خرید آن خودداری کنید و ممکن است حتی روغن زیتون ترشیده یا کپک زده باشد که از ظاهر آن کاملاً مشهود است و باید از خرید آن خودداری کرد.

روغن زیتون اصل وقتی در غذا استفاده می‌شود، بوی بسیار خوشی در غذا ایجاد کرده و نهایتاً طعم خوشی به غذا می‌دهد. همان‌طور که گفتیم، در سال‌های اخیر سوء استفاده کنندگان از این محصول، از اسانس‌ها برای تزریق بو استفاده می‌کنند که باید مراقب این‌ها بود.

مزه روغن زیتون

اگر چندین بار روغن زیتون اصل تهیه کرده باشید و آن را بدون هیچ افزودنی خاص میل کرده باشید، می‌دانید که طعم و مزه روغن زیتون خالص فرابکر تند و تلخ است. هر چه روغن زیتون تلخ‌تر باشد، به معنی بهتر بودن آن است چرا که از زیتون‌های نارس تهیه شده است و به همین دلیل مواد مغذی و مفید بیشتری دارد و به دلیل اینکه روغن گیری از زیتون‌های نارس میزان کمی است به دلیل کمیاب بودن آن قیمت بیشتری دارد.

البته افرادی هم هستند که از بوی زیاد روغن زیتون خالص خوششان نمی‌آید. مشکلی نیست برای این افراد هم روغن زیتون خالص وجود دارد. این افراد باید روغن زیتونی را تهیه کنند که از زیتون‌های روغنی که در آخرین روزهای فصل چیدن زیتون، توسط باغداران زیتون چیده می‌شود، گرفته شده باشد. این نوع روغن زیتون که رنگ تقریباً زردتری دارد، کم­بو تر بوده و خوش خوراک‌تر است؟

تاریخ تولید

وقتی صحبت از تاریخ می‌شود، بسیاری از افراد تصور می‌کنند منظور تاریخ انقضا است؛ اما در اینجا دقیقاً منظور ما تاریخ تولید روغن به دست آمده است. حتماً و حتماً از خرید روغن زیتون‌هایی که تنها تاریخ انقضا بر روی آن‌ها وجود دارد خودداری کنید؛ چرا که ممکن است تاریخ تولید آن‌ها مربوط به سال قبل باشد و در این صورت مقدار زیادی از خواص خود را از دست داده‌اند. هنگام خرید حتماً به تاریخ دسته، تاریخ برداشت و تاریخ تولید دقت کنید و از این موضوع اطمینان داشته باشید که بیش‌تر از ۱۸ ماه از این سه تاریخ نگذشته باشد.

قیمت

یکی دیگر از راه‌های تشخیصی روغن زیتون اصل، قیمت آن است. لطفاً در هنگام خرید روغن زیتون ملاکتان را از ارزانی به با کیفیت بودن محصول تغییر دهید. یکی از مواردی که باعث قیمت 💰 بالای روغن زیتون می‌شود، نوع آن است.

زمانی که زیتون نارس است طبعاً روغن کمتری می‌توان از آن استخراج کرد و به همین دلیل این روغن گران‌تر برایتان تمام می‌شود؛ اما جالب است بدانید که این نوع روغن زیتون سطح بالاتری از پلی فنول های سالم را در بر دارد؛ بنابراین اگر به دنبال استفاده از روغن زیتون به جهت استفاده کردن و منفعت بردن از فواید آن هستید حتماً روغن زیتون‌های نارس که قیمت بالاتری دارند را تهیه نمایید.

روغن زیتون اصل از کجا بخرم؟

تشخیص روغن زیتون اصل

خرید روغن زیتون طبیعی و اصل یکی از دغدغه‌های شما مشتریان عزیز است که نمی‌توانید به آسانی روغن زیتون اصل را از روغن زیتون تقلبی تشخیص دهید. ما در مجموعه فروشگاه زیتون ۰۱۳ با سابقه بیش از نیم قرن کار تخصصی در حوزه زیتون و روغن زیتون و فراورده‌های حاصل از آن تصمیم گرفتیم تا محصولی با کیفیت با ارائه برگه آزمایش را در اختیار شما خریداران محترم قرار دهیم تا دغدغه شما درباره خرید روغن زیتون اصل برطرف شود و بتوانید محصولی ارگانیک را بر سر سفره خود داشته باشید.

حتماً برای شما هم پیش آمده که از شهر رودبار عبور کنید و با تعداد زیادی از فروشگاه زیتون و روغن زیتون مواجه شوید. شاید انتخاب زیتون برایتان راحت‌تر از خرید روغن زیتون باشد پس با وجود فروشگاه‌های متنوع، تشخیص روغن زیتون خالص برایتان سخت می‌شود؛ زیرا هیچ کدام از فروشگاه‌ها برگه آزمایش یا مدرکی از اصالت روغن زیتون به شما ارائه نمی‌دهند.

اینجاست که به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای این همه سر درگمی و عدم شناخت بهترین روغن زیتون، به ما مراجعه کرده و سفارش روغن زیتون اصل و با کیفیت را از فروشگاه اینترنتی زیتون ۰۱۳ انجام دهید. روغنی که از ما سفارش دهید دارای برگه آزمایش و ضمانت اصالت روغن زیتون است و شما می‌توانید در هر آزمایشگاهی این روغن را مورد آزمایش قرار دهید و در صورت عدم اصالت، هزینه آزمایشگاه و جریمه ۲ برابری به خریدار پرداخت می‌شود.

جمع بندی

روغن زیتون خواص زیادی برای بدن ما دارد و بسیار مهم است که حداقل حتی به صورت دوره‌ای از آن بهره‌مند شویم؛ اما به خاطر داشته باشید که تهیه روغن زیتون اصل بسیار مهم است چرا که اگر روغن زیتون طبیعی تهیه نکنید عملاً از هیچ کدام از مزایای روغن زیتون بهره‌مند نمی‌شوید و نمی‌توانید از خواص آن استفاده کنید. در این مقاله راهکارهای سریع برای تشخیص روغن زیتون اصل را به شما ارائه کردیم از اینکه تا پایان این مقاله همراهمان بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

میزان تلخی روغن زیتون اصل چقدر است؟

میزان تلخی روغن زیتون نیز اگر کم باشد به معنای این است که از زیتون‌های رسیده به دست آمده است و اگر میزان تلخی زیاد باشد به این معناست که روغن زیتون از زیتون نارس گرفته شده است. به یاد داشته باشید هیچ‌گاه با چند قطره روغن تست طعم را انجام ندهید و حتماً مقداری در حد یک قاشق غذاخوری را تست نمایید.

چگونه با بو به اصل بودن روغن زیتون اطمینان کنیم؟

یک یا دو قاشق غذاخوری روغن زیتون را در لیوان بریزید، سپس درب لیوان را بپوشانید و لیوان را کمی با دستانتان بچرخانید و آن را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه گرم کنید سپس لیوان را از نزدیک ببویید؛ اگر بوی چمن تازه چیده شده، دارچین، میوه‌های گرمسیری، میوه زیتون سبز یا رسیده به مشامتان رسید به احتمال ۹۰ درصد روغن زیتون یاد شده اصل است.

4.8/5 - (28 نفر امتیاز دادن)
محصولات ارگانیک فروشگاه زیتون 013

25 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • کبری صادقی تبار
  2022-04-15 4:17 ب.ظ

  روغن زیتون اصل رو اینجوری نمیشه با یه نگاه شناخت که. من خودم یه بار رفته بودم انزلی قبلش تو رودبار مغازه ها ماشاءالله اینقدر زیاده نمیشه فهمید از کی باید خرید. هر کدوم هم میرفتم یه قیمت میداد. بنظرم باید یه جایی مثل سایت باشه کیفیت هارو بسنجن و بهترین روغن زیتون که اصل باشه رو سایت معرفی کنه. حالا البته روغنی که رفتیم از آقای حیدری گرفتیم خداییش اصل بود من وسواسیم بردم آزمایشگاه اصفهان چک کردم اصل بود. ولی مردم عادی که نمیشناسن هیچ وقت هم پول آزمایشگاه نمیدن

  پاسخ
  • سلام. خوشحالیم که برند زیتون ۰۱۳ را انتخاب کردید و ریز بینی قابل توجهی داشتید.

   پاسخ
 • مرضیه جانبلاغی
  2022-10-20 6:37 ق.ظ

  بنظرم روغن زیتون و زیتون که از شما سفارش دادم از قبلی ها بهتر ببود چون برگه آزمایش اصالت دارین و مهم تر اینکه خودتون تولید کننده اید واسطه ای در کار نیست. شما توی شیراز و تهران اگه غرفه شرکت می کردید حتما فروش چند برابری داشتید ولی خب میدونم که فقط فروش اینترنتی دارید و ارسال می کنید. در هر حال امیدورام موفق باشید من که راضی بودم و از ۱۰ لیتری که خریدم زیاد نمونده بازم از خودتون سفارش میدم چون روغنش خالص. به کسانی هم که این نظرم رو میخونن پیشنهاد میکنم اگه یه بار بخرید مشتری همیشگی این فروشگاه می شید.

  پاسخ
  • قطعا هدف ما رضایت مشتری ها از محصولات اصل و خالص زیتون ۰۱۳ هست و ممنونم از شما خانم محترم که وقت گذاشتید و نظرتون رو ثبت کردید.

   پاسخ
 • من از ایتالیا یه دستگاهی گرفتم که کلا تحریمه نمیشه واردات داشت. این دستگاه تشخیص روغن زیتون اصل رو براحتی انجام میده این خونگیه واسه خودم گرفتم گفتم هر موقع میخوام از ایران روغن خالص بخرم با این دستگاه امتحان میکنم اگه واقعا طبیعی بود که میخرم نبود مرجوع میکنم. از همین سایت برند زیتون ۰۱۳ من روغن زیتون گرفتم امتحان کردم کاملا خالص بود پیشنهاد میکنم از این سایت روغن زیتون بخرید چون من امتحانش کردم. ثابتی هستم

  پاسخ
  • بله دستگاه های گرونی هستن این دستگاه های تشخیصی و از شما هم ممنون که نظرتون رو درج کردید تا کمکی بشه برای اون عزیزانی که در خرید روغن زیتون ۰۱۳ هنوز مردد هستند.

   پاسخ
 • صدیقه حامدنژاد
  2022-10-21 5:08 ب.ظ

  آقای حیدری ممنونم از شما. من امتحان کردم روغنتونو بردم توی شهر خودمون تو شیراز آزمایشگاه داشت داداشم تو آزمایشگاه کار میکنه دادم امتحان کرد خداروشکر همونجوری که گفته بودین خالص و فرابکر بود امیدوارم نظری که میزارم واسه بقیه هم مفید باشه.

  پاسخ
  • بله عرض کرده بودم که ما خودمون برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز روغن رو بردیم و آزمایش گرفتیم البته برگه آزمایش هم عکسش توی بخش محصولات هست. از توجه شما و درج نظرتون متشکرم.

   پاسخ
 • گلاره باقری
  2022-11-04 9:51 ق.ظ

  من که تشخیص اصل بودن روغن زیتون رو بلد نیستم ولی روغن زیتونی که از شما خریدم از فروشگاه سایت شما، بو و طعم همون روغن زیتون های قدیم که از رودبار میخریدم رو میده. طعمش هم عالی بود.

  پاسخ
  • خانم باقری حتما همینطوره و ما رسالت مون اینه که روغن ۱۰۰% خالص دست مشتری بدیم.

   پاسخ
 • هاشم بازاری
  2022-11-20 12:15 ق.ظ

  روغن زیتون ۰۱۳ نیاز به تشخیص خاصی نداره خودشون بردن آزمایشگاه آزمایش گرفتن اصل اصل با ضمانت میدن هیچ فروشگاهی بری باضمانت روغن زیتون فرابکر نمیده

  پاسخ
  • بله ما با ضمانت تقدیمتون می کنیم تا خیال شما از روغن زیتون مصرفی راحت باشه.

   پاسخ
 • لاهیجی
  2022-12-28 12:36 ق.ظ

  بنده دکتر رضایی نسب یکی از محققان و عقیده دارم طبق آزمایشاتی که انجام دادم روی انواع روغن زیتون ها که در نقاط مختلف جهان وجود داره به این نتیجه رسیدم که یخ زدن روغن زیتون اصلا در اصل بودن اون ملاک نیست و اینطور نیست که اگر روغن زیتونی یخ نزند باید در اصالت آن شک کرد.نه اصلا. بلکه من روغن زیتونهای ایتالیایی رو امتحان کردم که اصل بودند و در یخچال یخ نمیزدند. امیدوارم اطلاعاتم بدردبخور بوده باشه.

  پاسخ
  • ممنون دکتر جان. بله قطعا همینطوره و یخ نزدن ملاک عدم کیفیت روغن زیتون اصل نیست.

   پاسخ
 • یه مطلب جالبی که متوجه شدم و میخوام با بقیه در میون بزارم اینکه من از ۴ برند مختلف روغن زیتون خریدم و از این سایت هم خرید داشتم هر کدومشون رو چشیدم و طعم هر کدوم یه ذره متفاوت بود. تصمیم گرفتم ببرم آزمایشگاه که برادرم کار میکرد بعد از اینکه جوابش اومد متوجه شدم این روغن زیتون ۰۱۳ که از این سایت خریدم از همشون کیفیت بالاتری داشت و همسان با کیفیت جهانی بود که از ایتالیا یه نمونه خریده بودم. واسه همین گفتم بیام اینجا یه تشکر کنم و نظرمو بزارم شاید کسی که میخواد روغن از جای مطمئن بخره بگم از اینجا با اطمینان بخرید. بی خود نیست که همه جور ضمانتی میدن.

  پاسخ
  • از دقت نظر شما مشتری عزیز متشکرم. نوش جان. امیدوارم بتونیم بزودی در سفره های ایرانی حضور داشته باشیم.

   پاسخ
 • روغن زیتون اصل تشکیل شده از منبع ویتامین ها که در سلامتی و طول عمر انسان تاثیر داره. خوردن روزانه روغن زیتون اصل به شادابی بدن کمک میکنه.

  پاسخ
  • دقیقا پلی فنول روغن زیتون بسیار در سلامتی افراد مفیده و در مجموع بسیاری از ویتامین های مفید که در مقاله خواص روغن زیتون بصورت کامل ذکر کردیم در روغن زیتون و زیتون اصل موجوده.

   پاسخ
 • دارایی ۴۰۰۵
  2023-08-25 5:26 ب.ظ

  وقتی در روغن زیتون رو باز میکنی بوی خوشی ازش باید بیاد که از بو کردنش کیف کنی. روغن زیتون یک نیاز واقعی برای هر کسیه که به سلامتیش اهمیت میده.

  پاسخ
  • توصیف بسیار خوبی بود از لحظه باز کردن درب ظرف روغن زیتون و امیدوارم یکبار از روغن زیتون فروشگاه ما امتحان کرده باشید و این لذت تقدیمتون خواهد شد قطعا.

   پاسخ
 • ویدا پوریاور
  2023-10-05 6:55 ب.ظ

  چقدر کلیپ اول درباره روغن زیتون و تشخیص اصل بودن روغن زیتون خوب صحبت کرد. خارجی ها همش روغن های سالم میخورن که سالم هستن

  پاسخ
 • کیهانی (جهان)
  2023-10-08 11:48 ب.ظ

  من چندین بار از فروشگاه ها مثل افق کوروش و… روغن زیتون خریدم واقعا مزخرف بود روغن زیتون اصل نبود.

  پاسخ
  • متاسفانه فروشنده های صنعتی به حفظ خواص روغن زیتون اهمیت نمیدن. روغن زیتون باید تازه به دست مشری برسه و مهم اینکه انبارداری این روغن خیلی شرطه. پیشنهاد میکنم یکبار از ما بخرید و بعد نظرتونو بفرمایید.

   پاسخ
 • من هر موقع از شما روغن زیتون خریدم عالی بوده بو و مزه بسیار دلچسب بود و من عاشق روغن زیتون ۰۱۳ هستم. روغن زیتون خالص و بسیار باکیفیت

  پاسخ
 • نیما ارزی
  2023-10-20 10:59 ب.ظ

  به همین راحتی نیست تشخیص دادن روغن زیتون اصل من که همیشه به رنگش و عطر روغن زیتون توجه میکنم. حتما باید مطمئن بشیم که از تولید کننده خرید کنیم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست